spóźnia mi się okres

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

spóźnia mi się okres

Postprzez zdesperowana18 » 26 lut 2013, o 23:28

czesc , mam problem i nie mam z kim o tym porozmawiac. mam 18 lat i ze swoim chlopakiem jestem juz długo. bardzo sie kochamy i planujemy razem przyszlosc. współżyjemy od jakiegos czasu , zawsze sie zabezpieczamy i sprawdzamy wszystko bo wiemy ze dziecko to duza odpowiedzialność . okres powinnam dostać 6 dni temu, spóźnia mi się i panikuje. mój chłopak mowi ze przesadzam i ze mam sie z relaksowac to dostane. ALE NIE DOSTAJE ! gorące kompiele, nospa , ćwiczenia , nic .. jak nie było tak nie ma . do tego bolą mnie strasznie piersi i mam dziwny brzuch. boje się że moge być w ciązy .
zdesperowana18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 23:19

Re: spóźnia mi się okres

Postprzez JestemMartyna » 27 lut 2013, o 16:34

mogę Ci poradzić tylko - zrób test ciążowy :)

myślę że przesadzasz, ale.. :)
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: spóźnia mi się okres

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 16:45

czasami tak też mam. Tylko im bardziej się nakręcam że mogę być w ciąży to bardziej mi się okres spóźnia :D ale naprawdę jeśli się zabezpieczacie to wyluzuj (wiem... fajnie się gada :D).
paula
 

Re: spóźnia mi się okres

Postprzez moniczka123 » 27 lut 2013, o 17:08

Możliwe, że przesadzasz, ale mimo wszystko idź do apteki po test dla pewności ;) jaką macie metodę antykoncepcyjną? Gumka mogła pęknąć, a ostatnio to się dosyć często zdarza. I czy jesteście pewni, że nawet odrobina nasienia nie dostała się do Ciebie?
Póki co, nie martw się na zapas ;) Takim zamartwianiem się nic nie wskórasz :) a teraz szybko biegnij po test

"To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze."
Avatar użytkownika
moniczka123
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 17:00

Re: spóźnia mi się okres

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 22:10

moniczka123 napisał(a):Możliwe, że przesadzasz, ale mimo wszystko idź do apteki po test dla pewności ;) jaką macie metodę antykoncepcyjną? Gumka mogła pęknąć, a ostatnio to się dosyć często zdarza. I czy jesteście pewni, że nawet odrobina nasienia nie dostała się do Ciebie?
Póki co, nie martw się na zapas ;) Takim zamartwianiem się nic nie wskórasz :) a teraz szybko biegnij po test


takim zamartwianiem się (stresem) jeszcze bardziej opóźniasz okres...
paula
 

Re: spóźnia mi się okres

Postprzez Ines_Ines » 28 lut 2013, o 23:07

Zrób test i nie bierz nospy, jak Cię nic nie boli. To nie cukierki.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]