Jak naprawić związek

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Jak naprawić związek

Postprzez Xman » 2 mar 2013, o 16:04

Drogie Panie! zwracam się do was z prośba o pomoc!
Jestem w wieloletnim związku, (12 lat od czasów liceum). Jestem z piękną, inteligentną kobiet za, którą szaleję. Po kilku latach zaczęło się psuć, dla mnie głównie w łóżku, zdaża się że nie kochamy się ze sobą pół roku!!!!!!, dla mnie to naprawdę duży problem.

Wielokrotnie próbowałem z nią porozmawiać i to są minusy jakie ona widzi w naszym związku ( o których mi powiedziała) :
- stwierdziła, że nie daje jej orgazmów, mimo że wcześniej było ok, staram się ale wydaje mi się że co bym nie zrobił jest nie tak, a ona w ogule nie jest mną zainteresowana.
- denerwuje ją, że ludzie kiedy jesteśmy w towarzystwie zwracają się zawsze do mnie i czuje się u mojego boku niezauważana, (a jak pisałem to bardzo inteligentna, otwarta kobieta do tego niesamowicie piękna - chodzący ideał),
- drażni ją chociaż ostatnio coraz mniej, że potrzebuję codziennie jakichś 2 h na trening, bez tego wariuje i nie czuje się sobą, ( od razu wyjaśniam, że pomimo to mam zawsze dla niej kilka godzin czasu dziennie ).
- pracujemy razem w firmie, która jest formalnie moja ale jej rola jest nie do przecenienia.
Czy waszym zdaniem da radę to jakoś poukładać? Ponieważ wszystko poza łóżkiem jest super, wspólne gotowanie, spacery itd., czy mam sobie do seksu znaleźć kogoś innego? :( Bo nie ukrywam, że ogromnie mi z tym ciężko:( Piszcie proszę!!!
Xman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 15:33

Re: Jak naprawić związek

Postprzez elzbieta45 » 2 mar 2013, o 17:22

Zadna kobieta nie zgodzi sie na bycie ta druga wiec mysle , ze to nie rozwiazanie .
moze to ona w sprawy łozkowe wiecej powinna sie zaangazowac , i byc jej wieksza incjatywa . Niech ci pokaze czgo oczekuje od ciebie w sprawach sexu to ca sprawia jej przyjemnosc
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: Jak naprawić związek

Postprzez paula » 3 mar 2013, o 12:35

ojj prawie jakbym siebie słyszała. U mnie są (nie wiem czemu..) zawsze 2 możliwości naszego wspólnego życia z moim facetem: albo jest super w łóżku, naprawdę wyprawiamy cuda ale jednocześnie w codziennym życiu coś się sypie (i tak jest właśnie teraz..) albo w łóżku nic nie wychodzi, ani on nie potrafi się jakoś rozluźnić ani ja, niejednokrotnie bywało tak że kilka miesięcy bez seksu i jakichkolwiek pieszczot żyliśmy ale jednocześnie w życiu było super!
nie potrafię tak naprawdę nic na to zaradzić. Noo powiedzmy na wakacjach jest tak że i w łóżku i na co dzień jest dobrze.
ja proponuję zrobić tak:
każda kobieta uwielbia jak jej facet ją zaskakuje. Niekoniecznie prezentami.
Wieź swoją kobietę na dłuuugi spacer, bądź dla niej miły, kochany, wręcz pozwól poczuć się jej że jest Twoją księżniczką. Zorganizuj w domu kolację: zadbaj o świece, dobre winko, coś pysznego do jedzenia. Zorganizowanie tego wcale nie jest bardzo trudne, po prostu po spacerze niech ona weźmie kąpiel a ty wszystko zdołasz przygotować. Czy mam dalej tłumaczyć Ci co masz robić tego wieczoru? Uwierz mi że kobiety na to czekają! ja tak naprawdę nie pamiętam kiedy ostatni raz mój facet coś takiego dla mnie zrobił (ale w jego sytuacji mu troszkę to wybaczam ;)). I nawet jeśli ona "odkryje plan" tej miłej kolacji zanim ją przygotujesz, to co z tego? będzie na nią jeszcze bardziej czekała aniżeli byłaby do niej w ogóle nieprzygotowana.

Kobieta chce być ciągle zdobywana. Niestety mężczyźni o tym szybko zapominają i myślą że gdy w życiu jest ok to w łóżku też. A wcale jedno z drugiego nie wynika! Co prawda to wspólne, idealne życie codzienne pomaga w sprawach łóżkowych, ale tylko w 50%. Pozostałe 50% to już psychika kobiety. Bo nie ważne jak podniecona jest kobieta - jeśli w głowie ma zakodowane że Tobie tylko chodzi o seks i nie potrafisz jej sprawiać przyjemności w łóżku to niestety ale ona będzie unikała seksu.
paula
 

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Xman » 3 mar 2013, o 19:20

Kurde, próbowałem wielokrotnie, na przykład kiedy wracała po 2 dniowym wyjeździe szykowałem jej ulubioną potrawę - sushi, do tego winko, świeczki no i ..... odbieram ją z pociągu przyjeżdżamy do domu. Ona zaskoczona bardzo zadowolona, jemy kolację popijamy winko. Po kolacji idzie się odświeżyć po podróży ja zadowolony bo plan działa..... no i wychodzi z łazienki w wyciągniętym dresie, siada przed telewizorem i daje do zrozumienia, że to o czym marzy to obejrzeć to co akurat leci w telewizji :(
Co do kwestii, pytania o zabiegi łóżkowe - pytałem, próbowałem. Ale mimo wielu starań, czułem, że co bym nie robił ona jest nie obecna ( wychodzi na to że jestem ciamajda ). Podpowiadajcie please!!!! Co tu jeszcze zrobić? Może, jak wy czytacie tą sytuację?
Xman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 15:33

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Adix257 » 3 mar 2013, o 19:28

Witam.
To może spróbujcie razem gdzieś pojechać w góry czy nad morze i tam spróbować ją rozpalić długą grą wstępną i dalej wiesz co :sex1

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Xman » 3 mar 2013, o 20:05

W zeszłym roku 10 dni w Chorwacji zero seksu, poza tym wycieczka super, ale wróciłem wściekły. Tydzień w Paryżu zero seksu, w Paryżu!!!! Sylwester w Holandii w sumie 6 dni........... wstawiam kropeczki bo nie chcę się powtarzać :( Najgorsze jest to że jak jesteśmy na takim wyjeździe to generalnie jest co robić i nawet jak myślę o seksie to zachowuje to dla siebie. No ale raz na 3 dni zaczynam delikatnie się przystawiać, na co jest odpowiedź, nie mam ochoty ( załóżmy, że wcześniej kochaliśmy się z miesiąc temu). Kiedy odpuszczę, temat umiera śmiercią naturalną. Kiedy dalej coś kombinuje, pada tekst, że myślę tylko o jednym:(
Xman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 15:33

Re: Jak naprawić związek

Postprzez paula » 3 mar 2013, o 21:15

hmm.. ciężka sytuacja. W zasadzie teraz to już nie mam pojęcia co Ci poradzić. Może porozmawiaj z nią? wytłumacz jej że jesteś facetem, że ona prócz tego że jest dla Ciebie piękna, zgrabna, idealna to jeszcze działa na Twoje zmysły. Pokaż jej że nie do końca oczekujesz od niej seksu. Że może odrobiny pieszczot, delikatności. A czy dziewczyna (noo Twoja kobieta ;P) zażywa może tabletki?
paula
 

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Ines_Ines » 3 mar 2013, o 21:58

Adix257 napisał(a):Witam.
To może spróbujcie razem gdzieś pojechać w góry czy nad morze i tam spróbować ją rozpalić długą grą wstępną i dalej wiesz co :sex1

Też obstawiam tą opcję.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: Jak naprawić związek

Postprzez paula » 3 mar 2013, o 22:05

ja uważam że dopóki kobiecie nie zafunduje się naprawdę obfitej w uniesienia gry wstępnej to raczej na dobry seks nie ma co liczyć :P
paula
 

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Adix257 » 4 mar 2013, o 15:07

To jeśli znowu pujdzie oglądać telewizor to idz z nią oglądać i zacznij ją dotykać, glaskać po rękach, po brzuszku, zacznij ją całować najpierw po rączkach aż dojedziesz do karku i tak dalej może pomoże :)
O jak będą bolały ją nogi to zaraz zacznik ją masować potem całować po stopach aż dojedziesz do jej ust w które będziesz ją namiętnie całował i pamiętaj że to jej przyjemność jest teraz najważniejsza

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Xman » 5 mar 2013, o 00:26

pamiętaj że to jej przyjemność jest teraz najważniejsza
. Cały czas mam do tego takie podejście. Problem jest taki, że nie ma problemu kiedy zaczynam głaskać, przytulać , cmokać w czółko itd. Problem pojawia się kiedy, zaczynam całować ją w usta szyję, dół brzucha od razu daje do zrozumienia, że posuwam się za daleko. Załamka :(
Xman
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 15:33

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Adix257 » 5 mar 2013, o 03:46

Wiesz to ze ona niema orgazmów to chyba nie jest twoja wina, lecz problem może leżeć po jej stronie.
Jeśli podczas stosunku myśli o zielonych migdałach to się nie dziwie że nic z tego nie ma.
Po prostu nie wiem co ci doradzić :| Może powiedz jej żeby dała ci szanse ją zadowolić, może spróbujcie jakiś gier erotycznych które ją zainteresują, a jeśli nie to skorzystajcie z usług seksuologa wam doradzi najlepiej.

Adrian
:P
Avatar użytkownika
Adix257
Samiec
 
Posty: 1665
Dołączył(a): 22 gru 2012, o 23:42

Re: Jak naprawić związek

Postprzez 456 » 5 mar 2013, o 10:12

Z tego co piszesz to nie jest zainteresowana seksem z Tobą i wątpię, żeby chodziło jej tylko o brak orgazmów. Jeżeli nie chce rozmawiać, bo wmawia Ci, że myślisz tylko o jednym to radziłabym żebyście wspólnie odwiedzili seksuologa. Są przecież rady dla par.
Przed Tobą ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ wątpię, że spokojnie zareaguje na taki pomysł skoro twierdzi, że z nią wszystko ok. Nie jest ok, bo związek fakt faktem nie opiera się wyłącznie na seksie, ale ten seks w związku odgrywa ważną rolę. Nie mniej uważam, że taka wizyta pomogłaby rozwiązać jakiś problem, który się pojawił.
A może ona po prostu zaczęła się bać zajścia w ciążę i dlatego tak odstawiła seks na bok? Różne mogą być powody, niestety nikt z nas nie powie Ci co Twoja kobieta myśli, ale radziłabym się jednak zastanowić nad wizytą jeśli oboje chcecie mieć wspólną przyszłość.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Jak naprawić związek

Postprzez Irina » 5 mar 2013, o 22:17

W weekend jak nie będziecie musieli wstawać do pracy, zanim zdąży jeszcze się obudzić, zacznij jej robić minetkę:D To jest najlepsza i najprostsza droga do orgazmu u kobiety:D
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników