Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez bozuazja13 » 7 mar 2013, o 18:18

Witam, zwracam się do was Drogie Panie o waszą opinie na temat mojej sprawy.Wiem że spotkam się także z krytyką ale cóż , szczerość dla mnie najważniejsza.Od 4 mies. spotykałam się z fantastycznym facetem ( pod każdym względem świetne prespektywy,zaczłęłam naprawdę żywić do niego poważne uczucia ) 19 stycznia pierwszy i jedyny raz poszłam z nim do łóżka.Używaliśmy prezerwatywy i nic nie wskazywało na to że pękła lub był jakikolwiek problem.Tydzień po tym mnie zostawił (tak o , bezpodstawnie ) a jeszcze kolejny tydzień poźniej okazało się że spóźnia mi się okres.Zrobiłam od razu test , wyszedł "brak ciąży" .w trakcie 6 dni spóźniającej się miesiączki miałam brązowe plamnienia i bolące skórcze (jak się doczytałam może to być kwestia zapłodnienia i zagrożenia ciąży)jednak po tych 6 dniach okres się pojawił.Trwał normalnie tak jak powinien.Nadszedł ten tydzień kiedy powinna pojawić się kolejna miesiączka ... i sytuacja się powtarza , znowu spóźniał się 6 dni ,dziś niby dostałam aczkolwiek jest go tyle co kot napłakał (a wcześniej bywał obfity i występował średnio co 28-30dni nie co 35) i cały czas mam bóle w podbrzuszu.Dodam jeszcze że w trakcie tej jednej miesiączki a drugiej miałam zapalenie pęcherza , co sądzicie o tych objawach ? Czy jest taka możliwość że jestem w ciąży? Wiem , najprostsza odpowiedź "zrób test" , "idź do lekarza" ale boje się tego zderzenia z możliwą rzeczywistością , mam 20 lat , mieszkam z rodzicami , plany na życie ... i wszystko może legnąć w gruzach , a szczerze powiem że po prostu nie chce , nie jestem gotowa.Nie chce tworzyć dziecku patologii .Proszę o pomoc i czyste podejście do sprawy.Dzięki.
bozuazja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:56

Re: Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez Andzia581 » 7 mar 2013, o 18:24

Jakieś prawdopodobieństwo zajscia w ciaze zawsze jest :) nikt tutaj lekarzem nie jest :) mi wydaje sie ze w ciazy nie jestes, byc moze masz jakies zaburzenia hormonalne. Najlepiej iść do ginekolga i bedziesz pewna :)
Andzia581
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 15:39

Re: Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez bozuazja13 » 7 mar 2013, o 18:32

Wiem wiem, problem w tym że pracuję , jedynie prywatnie. Druga sprawa boje się że jeśli okaże się że faktycznie jestem to po prostu się załamie.Matka od razu wyczuje że coś jest nie tak i będzie próbowała tą informacje ze mnie wyciągnąć.Ja wiem w 100% że nie jestem na to gotowa.Że tego nie chce.Gdyby facet którego kocham był przy mnie , byłaby pewnie inna sprawa...
bozuazja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:56

Re: Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez Andzia581 » 7 mar 2013, o 18:39

Wiesz powiem tak, miałam 17 lat gdy zaszłam w ciazę, na oczatku bylam załamana tyle planów, jeszcze sie nie zdązyłam nacieszyc zyciem a tu dziecko :) a teraz nie wyobrazam sobie zycia bez mojej córki tez ja wychowywałam sama i dałam rade. Ucze się nadal i pracuje i daje jakoś rade:). Zrób sobie jeszcze jeden test albo idz do laboratorium i zrób test ciązowy z krwi BETA HCG to jest test bardzo dokładnu i bedziesz miała 100% pewność :)
Andzia581
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 15:39

Re: Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez bozuazja13 » 7 mar 2013, o 18:44

Powiedz mi ile takie badanie krwi kosztuje ? Jakkolwiek na to patrze to nie wyobrażam sobie tego. Chciałam wyjechać z kraju , iść za granice na studia.W tym momencie przez najbliższe 2 lata byłabym uwiązana . A kto wie ... może po prostu nie uczyłabym się dalej.Nie czułam i nie czuje potrzeby macierzyństwa.Mówię gdyby współtwórca był przy mnie jeszcze jakoś bym to zniosła ale mam wrażenie że się nie nadaję.Nie umiałabym chyba nawet papierosów rzucić ...
bozuazja13
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 17:56

Re: Czy to ciąża ? i samotne życie ?

Postprzez Andzia581 » 7 mar 2013, o 18:52

ja u siebie dawałam 35zł ale z tego co wiem to ceny są rózne wachaja sie 15-40zł. Narazie sie nie martw zrób test i zobaczysz :) No i najlepiej idz ez do ginekologa bo jezeli masz jakies problemy hormonalne to najlepiej sie przebadac :)
Andzia581
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 15:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot], Google Adsense [Bot]