Inicjacja

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Inicjacja

Postprzez Mania » 7 mar 2013, o 23:52

Proszę o radę, planuje ze swoim chłopakiem rozpocząć współżycie ale jesteśmy niedoświadczeni,Zastanawiam się czy wybrać gumkę i czy będzie to pewna metoda czy lepiej udać się do ginekologa i poprosić o antykoncepcję?Nie bardzo też wiem które tabletki są dobre? Proszę o pomoc bo nie mam z kim porozmawiać.
Mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 23:47

Re: Inicjacja

Postprzez młoda.kobieta » 8 mar 2013, o 17:33

Witaj ; )

Jeżeli jesteście ze sobą już jakiś czas i wiesz że będziecie się kochać dosyć często to możesz udać się do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne (jeżeli oczywiście masz skończone 18 lat).
Ja osobiście biorę Regulon, jednak to lekarz dobiera po wywiadzie z Tobą najbardziej odpowiednie tabletki. Jednak tabletki nie działają tak z dnia na dzień ; )
Prezerwatywy są również dobrym zabezpieczeniem przed niechcianą ciążą, więc na pierwszy raz możecie je wybrać. Ja również tak zrobiłam.
Także wybór należy do Ciebie ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Inicjacja

Postprzez Mania » 9 mar 2013, o 11:12

Niestety jestem niepełnoletnia i wiem że będą problemy żeby dostać tabletki ale czuła bym się bezpieczniej z nimi.martwię się też tym bo nie wiem jak wyglada taka wizyta i badanie.
Mania
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 23:47

Re: Inicjacja

Postprzez młoda.kobieta » 9 mar 2013, o 16:55

jeżeli ma powyżej 16 lat to możesz iść z mamą, ale podejrzewam że mamy nie chciałabyś w to mieszać ; ) Z tego co wiem to badanie przy dobieraniu tabletek nie jest konieczne badanie, tylko wywiad ewentualnie USG ; )
Jeżeli prawidłowo użyjecie prezerwatyw to nie macie się o co martwić naprawdę ; )
Ja swój pierwszy raz jak i kolejny odbywałam w prezerwatywie gdyż nie mogłam brać tabletek hormonalnych ; )
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google Adsense [Bot]