Brak okresu

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Brak okresu

Postprzez olgusia » 9 mar 2013, o 07:27

witam, mam mały problem. zarzywam rigevidon już od jakiegoś roku. ostatnio z jakieś 2 miesiące temu miałam dość stesujący okres, schudłam 13 kg. i okres zaczął sie pojawiać co 2 tygodnie albo w połowie przyjmowania tabletek. obecnie od ostatniego okresu mineło 15 dni kiedy nie dostałam okresu a od końca opakowania 3 dni. zrobiłm test ciążowy ale wyszedł negatywny. martwie się jednak czy to może być ciąża.. dodam jeszcze ze kilka razy przez cały okres zdarzyło mi się przyjąć tabletkę nie regularnie.
olgusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 07:24

Re: Brak okresu

Postprzez młoda.kobieta » 9 mar 2013, o 11:24

To może być ciąża ale nie musi.
Taki okres może być spowodowany właśnie tym gwałtownym schudnięciem, albo innymi stresującymi sytuacjami dla organizmu.
Ja ostatnio miałam taką sytuację że dostałam okres 15 dni po skończeniu się poprzedniego i to w połowie brania tabletek, poszłam do lekarza i okazało się że mam zaburzenia hormonalne od tych tabletek i musiałam odstawić na 3 miesiące.
Także najlepszym wyjściem według mnie jest wybranie się do lekarza, bo od tego zastanawiania się w domu można zwariować, wiem coś o tym ; )
Pozdrawiam
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24

Re: Brak okresu

Postprzez olgusia » 10 mar 2013, o 07:54

dzięki, zrobiłam 2 testy i wyszły negatywnie. miałam też sytuacje ze jeden lekarz stwierdził ze mam torbiel a drugi że niczego nie widzi. (oczywiście w przychodni) ale jutro zarejestruje się prywatnie. myślałam, też by założyć spirale zamiast przyjmowania tych tabletek.
olgusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 mar 2013, o 07:24

Re: Brak okresu

Postprzez młoda.kobieta » 10 mar 2013, o 12:26

Moja przyjaciółka mimo spirali zaszła w ciążę, ale to ewenement ; )
A co do torbiela, leczyłam się 2 miesiące u jednej Pani doktor na zapalenie przydatków bardzo silnymi antybiotykami i zastrzykami, wysłała mnie w końcu na oddział, a tam stwierdzili że mam torbiela wielkości kurzego jajka, nigdy nie wiadomo z tymi lekarzami. Dlatego tak jak piszesz najlepiej iść prywatnie i nie do jednego ; )
Pozdrawiam
młoda.kobieta
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 18:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]