sprawa w sądzie o gwalt

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez natalia20 » 11 lut 2011, o 23:24

Witam!

Chciałam Was prosić o pomoc. Zostałam zgałcona. Moj narzeczony usiluje namowic mnie zebym udala sie z tym na droge sadowa, ale ja tak naprawde nie wiem, czy tego chce. Chciałam zapytac, czy orientujecie sie, jak wyglada przebieg takiej sprawy, jak dlugo to trwa, cokolwiek, co mogloby mi pomoc. Prosze o odpowiedz, nie znam nikogo kto wlasciwie moglby mi pomoc. Prosze
Pozdrawiam
natalia20
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez eta » 15 lut 2011, o 21:44

wiesz kto?
jak dawno sie to stało?
masz jakieś ślady?
eta
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez ABCbielizny » 19 kwi 2011, o 14:38

Sprawa wygląda bardzo poważnie.. Możesz napisać chociaż kiedy to się stało? Moim zdaniem powinnaś czym prędzej zgłosić się an policję i opowiedzieć o wszystkim. Inaczej ten ktoś zostanie bezkarny.
ABCbielizny
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:30

Z taką sprawą idzie się od razu na policję, bez żadnego zastanawiania, przecież ten człowiek przez to, że milczysz może skrzywdzić kolejne kobiety, a chyba tego nie chcesz, prawda? Zresztą gdy będziesz się z tym kryć, to nigdy nie osiągniesz spokoju duszy, a ten Twój facet, to ma racje, musisz iść z tym do sądu, tacy ludzie jak ten, kto to zrobił są bardzo niebezpieczni!!
puszapek
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:30

Musisz iść na policję.
Przez to że od razu tego nie zrobiłaś, to trudno będzie udowodnić gwałt, chyba, że jeszcze zostały jakieś ślady.
Jak wiesz kim był ten łotr, to powinno być ok.
Musisz to zgłosić.
nina19
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez Ines_Ines » 23 lut 2013, o 15:16

Powinnaś to zgłosić. Może dostaniesz też pomoc psychologa? Na pewno się przyda.

Avatar użytkownika
Ines_Ines
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 19:01

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez brunecia » 23 lut 2013, o 21:47

Kiedy to się zdarzyło? Bo jeśli dziś/wczoraj to jak najszybciej idź na policję a oni Cie wyślą do lekarza na badania, może gdzieś na Twoim ciele zachował się jego materiał DNA.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez paralotnia » 23 lut 2013, o 23:58

Kurde. Wybacz,ale właśnie powiedziałaś gwałcicielowi, ze może cię gwałcić ile zapragnie. Polecam Ci lekturę książki Tak blisko Tammary Webber. Dowiesz się z niej co dzieje się, kiedy gwałciciel jest bezkarny.
paralotnia
 

Re: sprawa w sądzie o gwalt

Postprzez kusicielka » 13 mar 2013, o 15:29

Zrób tak, żebyś ty czuła się dobrze i nie miała do siebie żalu.
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]