Biała wydzielina

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Biała wydzielina

Postprzez anoniimowa_1 » 3 wrz 2010, o 13:26

Witam. Przez jakiś okers pojawia mi się biała wydzielina z pochwy. Czasami jej jest mało,a przy wspólzyciu jest jej więcej.Okres powinnam dostać z 3 dni temu. Fakt,że spóźnia mi się czasami okres z 2 dni bądź dostaje wcześniej z dzień luz 2. Ale zawsze mam bóle brzucha przez 2 dni jak ma mi się spóźnić a w tym miesiacu nic. Współżyje z chłopakiem od 2 lat,zazwyczaj uzywamy prezerwatyw,ale bywa że robimy to bez,ale wiemy kiedy przestać. Piersi zrobily mi się od 5 dni większe takie nabrzmiałe,nie bolą mnie. czytałam różne watki o tym i piszą,że to może być ciąża,w niektórych że to normalne,że to grzybica i juz nie wiem w co wierzyć.
Proszę o pomoc.
anoniimowa_1
 

Re: Biała wydzielina

Postprzez agulka » 9 wrz 2010, o 01:19

hej, a tej wydzielinie nie towarzyszą żadne inne objawy?? u mnie biała wydzielina połączona ze swędzeniem to prawie zawsze infekcja grzybicza.Stosuje wtedy clotrimazolum maść i globulki lactovaginal, jeśli po kilku dniach nie przechodzi idę do lekarza po silniejsze leki.Jakieś leki przeciwgrzybicze można dostać w aptece bez recepty, ale lepiej nie eksperymentować i pójść się zbadać.Po wyleczeniu grzybicy biorę jeszcze provag zeby przywrócic prawidłową florę bakteryjną....Ale jeśli masz obawy ze to nie infekcja a ciąża to najlepiej będzie jak poprostu zrobisz test
agulka
 

Re: Biała wydzielina

Postprzez zmorka » 10 wrz 2010, o 08:55

też sądzę że powinnaś zrobić test i lub iść do lekarza,
co do okresu mnie też się czasami spóźnia i nie zawsze czuje bóle - chociaż zazwyczaj są, być może okres Ci się spóźnia z jakiegoś innego powodu niż ciąża, ja dbam o higienę intymną stosując preparaty pliva fem - możęsz o nich poczytać tutaj kobietaintymnie.pl, ale chyba każda laska musi sama przetestować jaki preparat jest dla niej najlepszy
zmorka
 

Re: Biała wydzielina

Postprzez emilla » 23 lis 2010, o 20:08

objawy niepokojąco sugerujące ciążę, jeszcze nie zrobiłas testu? ostatnio moja szwagierka tak była pewna , że nie możliwe aby była w ciąży a tu bach! i będą bliźniaki :) to się jej dopiero narobiło, mówiła do mnie, że to niemożliwe, że on wyskakiwał :) ale zdarza się :cooking kręcili kręcili aż ukręcili :) a co do higieny i białych upławów, ja używam w takich momentach żelu baifem K na prawidłową florę bateryjną i odkąd go stosuje to mam spokój z infekcjami :)a najlepiej zrobisz jak pójdziesz do lekarza i się upewnisz co jest nie tak
emilla
 

Re: Biała wydzielina

Postprzez malinka » 25 lis 2010, o 13:40

ja kiedyś miałam podobnie i się okazało, że to przez grzybicę mi sie okres rozregulował, lekarz przepisał mi antybiotyk, nie pamiętam jak się nazywał, taki w strzykawce jakby takiej grubej, pomogło bardzo szybko, przepisał mi też clotrimazolum jak by się coś działo, ale właśnie od kilku dni czuję dziwne swędzenie, a ta maść nie działa:( Nie chcę przerabiać tego jeszcze raz. Znacie jakieś żele dobre na takie stany?
malinka
 

Re: Biała wydzielina

Postprzez agulka » 20 gru 2010, o 02:09

ostatnio mi w aptece kobieta poleciła provag-żel, kupiłam sobie i muszę przyznać że jest nawet dobry, stosowałam już probiotyk provag i też byłam zadowolona.Może to spróbuj.
agulka
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]