Dominacja w łóżku

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Dominacja w łóżku

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 20:23

kobitki, lubicie być dominowane w łóżku przez swojego faceta? ;) a może to wy ich dominujecie?
ja powiem szczerze że uwielbiam jak to on robi ze mną co tylko zachce! nie wiem czy jakaś dziwna jestem ale po prostu to jest dla mnie czymś niesamowitym, czuję się wtedy taka bezbronna a to wzbudza we mnie jeszcze większą chęć na łóżkowe igraszki ;)
paula
 

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 20:27

Też lubie jak moj mezczyzna mnie dominuje. ale tez czasem ja go dominuje zalezy od nastroju i ochoty ;D
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez paula » 19 lut 2013, o 21:03

ja zauważyłam że mojego faceta strasznie podnieca gdy np. nie pozwolę się rozebrać, gdy to ja chcę sama z siebie ubrania zedrzeć, gdy nie pozwolę mu na nic i to ja się nim zajmuję. Wtedy to okropnie napalony jest ;)
a jeśli o mnie chodzi to ja uwielbiam jak niejednokrotnie przytrzymuje moje ręce. Nie wiem dlaczego ale mimo tego że jestem bezbronna to strasznie mi się to podoba!!
paula
 

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez KamilaS » 19 lut 2013, o 22:53

no i bardzo dobrze niech sie wysili troszke ;D :bicz
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez 456 » 20 lut 2013, o 12:46

paula.x111 napisał(a):kobitki, lubicie być dominowane w łóżku przez swojego faceta? ;) a może to wy ich dominujecie?

Dominacja... Mhm z tym bywa różnie. Wszystko zależy od zachcianek. Jeśli on ma ochotę dominować to proszę bardzo. I na odwrót. ;)
Dobrze sprawdzają się przy tym różne gadżety... :roll:


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez Irina » 20 lut 2013, o 12:55

U mnie to zależy również od nastroju, jednak częściej to on dominuje( bo częściej inicjuje) aczkolwiek zauważyłam, że o wiele bardziej podnieca mnie kiedy ja dominuje.
Irina
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 12 lut 2013, o 12:24

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez KamilaS » 20 lut 2013, o 18:58

jak ja dominuje to szybciej konczy sie stosunek bardziej sie podnieca wtedy.
KamilaS
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 9 lut 2013, o 00:51

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez julkakulka92 » 26 lut 2013, o 15:53

wszystko zależy od nastroju... mam takie dni, kiedy to ja mam ochotę dominować a są takie, kiedy chcę się całkowicie poddać mojemu chłopakowi. przyznam, że korzystamy od czasu do czasu z delikatnych gadżetów, żeby te zabawy były bardziej podniecające. nawet proste i oklepane (wydawać by się mogło) kajdanki mogą dostarczyć nowych wrażeń. mamy taki ulubiony sklep online gdzie zawsze coś dla siebie znajdziemy. fajnie jest czasem zaskoczyć drugą osobę jakąś nową zabaweczką :)
julkakulka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 15:45

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez JestemMartyna » 27 lut 2013, o 02:26

wydaje mi się że mój chłopak ma problemy z "dominacją".. czasami chciałabym aby kurcze.. tak aż agresywnie, że ahhh.. Ale on taki delikatny..
Za to ja mogę robić z nim co chcę :) czasami go tak męczę, że sam sięga do guzika w spodniach i zaczyna sobie spodnie rozpinać, na to ja oczywiście mu nie pozwalam, musii poczekać aż ja to zrobię :D
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 16:30

JestemMartyna napisał(a):wydaje mi się że mój chłopak ma problemy z "dominacją".. czasami chciałabym aby kurcze.. tak aż agresywnie, że ahhh.. Ale on taki delikatny..
Za to ja mogę robić z nim co chcę :) czasami go tak męczę, że sam sięga do guzika w spodniach i zaczyna sobie spodnie rozpinać, na to ja oczywiście mu nie pozwalam, musii poczekać aż ja to zrobię :D


mój za bardzo nie wiedział jak ja wolę - czy spokojnie, powolutku, grzecznie, czy raczej agresywnie itd. Jednak zaczął już to rozpoznawać. Gdy nie chcę się specjalnie nim zajmować to on przejmuje całą inicjatywę i jest bardzooo niegrzeczny ;) ale gdy ja mam ochotę się pozajmować moim Misiakiem wtedy jest grzecznie, powolutku, bez nerwów ;)
paula
 

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez django » 27 lut 2013, o 17:32

Ja jako mężczyzna powiem że kiedy kobieta dominuje to nam się w mózgu takie jedno napalenie włącza większe niż normalne. Sprawdzone na mnie oczywiście :)

Człowiek potrzebuje w życiu miłości. Tylko inspektor budowlany bydgoszcz miłość ma sens na tym świecie, chociaż jest nielogiczna. W moim sercu krzyczy pustka. Serce tonie, ale nie chce desperacko łapać się byle czego. Czeka na coś wyjątkowego... tylko co jeśli będzie za późno i utonie? 
Avatar użytkownika
django
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 27 lut 2013, o 17:09

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez julkakulka92 » 27 lut 2013, o 18:41

ja mam takie kajdaneczki :) czasem zakładam je ja, czasem zakładam je mojemu chłopakowi :)
http://joytoys.pl/produkty_wszystkie/r_mm/_koronkowosatyn--409/
julkakulka92
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 15:45

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez paula » 27 lut 2013, o 22:09

też myślałam o takich na walentynki dla niego ale niestety nie zdążyłam już kupić :(
za to mój ukochany obiecał mi na dzień kobiet dość miły (łóżkowy) prezent, aż się boję :D
paula
 

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez 456 » 6 mar 2013, o 11:34

Bardzo ładne kajdanki.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez Karmelia » 6 mar 2013, o 11:50

Fajne :) Na pewno lepsze, niż takei futrzane :P
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez 456 » 6 mar 2013, o 11:57

Futrzane to są bardziej zabawki niż gadżety łóżkowe. Szybko się rozlatują. Koleżanka kupiła sobie takie kajdanki i po dwóch razach rozpadł się zatrzask.
Skórzane i skóropodobne, dobrze się sprawują i mają przeróżne fasony, są niezniszczalne. ;) Ale te z koronką są mega śliczne...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez mojitolover » 7 mar 2013, o 12:11

u mnie też wszystko zależy od nastroju ;) po prostu raz ma się ochotę na jedno, a raz na drugie... :D
mojitolover
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 7 lut 2013, o 16:22

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez as22 » 7 mar 2013, o 12:19

Dominacja w łózku mmmm oj chciałabym chciała , ale nie wiem jak o tym powiedzieć meżowi :/boje sie ze mu sie nie spodoba taki pomysł do tej pory raczej kochalismy sie tak spokojnie a ja bym chciała byc taka dominowana przez meza :)
as22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:07

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez UtoleK » 7 mar 2013, o 12:56

Kajdanki powinny być metalowe! ten chłód na nadgarstkach podkręca i to całkiem fajnie, jeśli dodatkowo facet umie zbudować dobry nastrój i narzucić sytuację układ Pan i niewolnica, to zabawa jest przedednia. Często praktykuje ]:-> A bawił się ktoś może w bondage ? Tylko, żeby była jasność mam na myśli "artystyczne" związanie kobiety, mam na to jazdę od dłuższego czasu ale nie mogę nigdzie znaleźć dobrego instruktarzu, bo to ten równiutko ułożony sznurek lub łańcuch nadaje ten klimacik przy takich zabawach... Wie ktoś gdzie można znaleźć takie informacje ?
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez 456 » 7 mar 2013, o 15:54

UtoleK napisał(a):Kajdanki powinny być metalowe! ten chłód na nadgarstkach podkręca i to całkiem fajnie, jeśli dodatkowo facet umie zbudować dobry nastrój i narzucić sytuację układ Pan i niewolnica, to zabawa jest przedednia. Często praktykuje ]:-> A bawił się ktoś może w bondage ? Tylko, żeby była jasność mam na myśli "artystyczne" związanie kobiety, mam na to jazdę od dłuższego czasu ale nie mogę nigdzie znaleźć dobrego instruktarzu, bo to ten równiutko ułożony sznurek lub łańcuch nadaje ten klimacik przy takich zabawach... Wie ktoś gdzie można znaleźć takie informacje ?

Zajrzyj na Szkołę BDSM. Są w niej podane linki, z których można skorzystać. Sporo opisów techniki wiązania i unieruchamiania można zassać także z... chomika. ;) Niektóre są dobrze opisane, niektóre badziew.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Dominacja w łóżku

Postprzez modnisia711 » 13 mar 2013, o 18:59

u mnie to zalezy, zazwyczaj sama dominuje,
moze dlatego tak bardzo lubie jak mój chłopak " bierze całą sprawę" w swoje rece ;]
ObrazekObrazekObrazekObrazek
modnisia711
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 18:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]