Problem w sypialni

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Problem w sypialni

Postprzez olusia141519 » 9 lis 2012, o 12:40

Witajcie, zdecydowałam się napisać na forum ponieważ brak mi pomysłu by zmienić swoje życie seksualne.

Ze swoim partnerem jestem juz półtora roku i szczerze mówiąc wogóle nie jestem zadowolona z naszego sexu.
Brak mi podekscytowania na samą myśl,ponieważ każde zbliżenie jest zazwyczaj planowane. Mam 20 lat ,mój partner jest o rok ode mnie starszy.Nie jesteśmy już parą głupich nastolatków którym jest psiu bziu w głowie.
Niestety ja jak i on mieszkamy w domach z rodzicami i niestety bardzo rzadko trafia się okazja do współżycia.Jeśli nawet ma taka nadejść wiemy o tym wcześniej przez co sex jest w jakimś stopniu planowany.
Czy to nie głupie wstać rano i myśleć sobie o za 3 dni będę uprawiać sex!
Chciałabym wspomnieć że każde zbliżenie wygląda tak samo... niczym się nie różni.Rzadko kiedy jest zmieniana pozycja, nigdy nie szaleliśmy tak by można było to wspominac przez dłuższy czas.
Pieszczoty wcale nie są lepsze, jestem pierwszą partnerką dla mojego chłopaka(w pewnym sensie to dobrze bo uczę go tego co mi sprawia przyjemność) ale mam wrażenie ze nic nie wynosi z tej nauki.Żebym osiągnęła orgazm łechtaczkowy musi nastać cud nie mówiąc już o orgazm poprzez stymulacje punktu G.Mogę pokazywać mu którym paluszkiem co gdzie i jak,w jaki sposób to i tak jest wielka DUPA. A współżyjemy ze sobą od ponad roku.
Jest to irytujące,a uwagi nic nie dają.
W poprzednim związku partner zaspokajał mnie bez problemu ,a tutaj trafi się raz na rok kiedy mogę powiedzieć -było wspaniale.
Jeśli w łóżku się nie układa to problemu zaczynają przechodzić do życia codziennego,częste kłótnie i nieporozumienia w każdej sprawie.
Próbowałam rożnych rzeczy ,żeby w sypialni było "ciekawiej",kajdanki ,przebieranki , jednak zawsze odnoszę wrażenie jakby on się tego wstydził przez co ja sama też zaczynam.Pochodzi on z religijnej rodziny,może to ma wpływ?
Próbowałam rozmawiać o tym z nim, ale słyszę tylko że marudzę ,że mam nie wymagać...

Nie wiem już co robić i liczę na waszą pomoc,a nie na bezmyślne ocenianie.


Pozdrawiam
olusia141519
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 9 lis 2012, o 12:38

Re: Problem w sypialni

Postprzez babsko » 12 lis 2012, o 21:41

Wiesz co? Mnie to wygląda na sabotaż. Normalny sabotaż. Bo albo facet jest mało inteligentny i niewyuczalny, albo zwyczajnie nie chce dać ci rozkoszy. I niech mówi co chce, że się stara że mu zależy, ale jego podświadomość mówi "a fige", i następnym razem zaczniesz cała naukę od zera.
babsko
 

Re: Problem w sypialni

Postprzez ona1235 » 13 lis 2012, o 13:17

Hej, uważam, że w Polsce sex oraz problem w sypialni to temat tabu, zgadzam się z poprzednikami. Jeśli chcecie więcej na temat sexu, pieszczot zapraszam na super serwis społecznościowy, gdzie możecie się wypowiedzieć. Polecam!!:) Sama tam często przebywam i dużo się dowiedziałam - http://komdax.com
ona1235
 

Re: Problem w sypialni

Postprzez aga22 » 15 lis 2012, o 15:45

Może zmień nastawienie i nie myśl, że pewnie znowu będzie to samo. Warto też wypróbować różne żele. Ja np. stosuje ten http://www.sklep-intymny.pl/product-pol-503-Libidizer-zwieksza-doznania-u-kobiet-150-ml.html Odczuwam większą przyjemność z seksu.
aga22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 29 cze 2012, o 13:37

Re: Problem w sypialni

Postprzez sylwias00000 » 23 lis 2012, o 10:17

Ja ci powie tylko tyle z własnego doświadczeniA, żebyś od niego wymagała od samego początku. Wiadomo skoro on "dopiero sie uczy" cudów na początku nie można sie spodziewać, ale kiedyś się nauczy. Mój partner w łóżku nigdy nie był bogiem a i moje wymagania nie były w stosunku do niego za duże... teraz mam za swoje. Mam 28 lat jestem w pełni świadoma swojej kobiecości, swojego ciała i swoich potrzeb kobietaa on co, gów.... Ciapa w łóżku jakich mało, jak ja nie zaaranżuje czegoś, to szału nie ma ... Dlatego wymagaj, wymagaj, wymagaj ... należy ci się przyjemność i satysfakcja, za młoda jesteś żeby życia nie używać ! ;)
sylwias00000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 08:46

Re: Problem w sypialni

Postprzez Kostek » 23 lis 2012, o 11:10

Nie pozwól mu kończyć dopóki Ty nie będziesz usatysfakcjonowana. Szybko się nauczy :)

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: Problem w sypialni

Postprzez martula11 » 23 lis 2012, o 23:58

musisz mu wpoić do główki ze Twoj orgazm jest najwazniejszy;)

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Problem w sypialni

Postprzez Kostek » 24 lis 2012, o 09:40

Nie najważniejszy. Tak samo ważny jak jego ;)

Auto zostaw odstaw na www.parkingokecie24.pl i możesz lecieć na wczasy.
Avatar użytkownika
Kostek
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 3 lis 2012, o 10:08

Re: Problem w sypialni

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 25 lis 2012, o 00:57

On musi zrozumieć, że Ty i Twoje potrzeby są ważne. Oboje mieszkacie z rodzicami ale przecież mozesz zaproponować mu hotel, na godzinę lub dwie. Będzie i wygodnie i uwodzicielsko:) albo toaletę w hipermarkecie, galerii. Macie tyle możliwości i tyle miejsc, które na ogół przychodzą do głowy ludziom w waszej sytuacji i wieku. Pamiętaj, że fakt rocznego związku oraz to, że masz 20 lat nie czyni was jeszcze pary rodem z poprzedniej epoki, gdzie "raz" wystarczyło aby zostać matką i żoną a odbywał się on na ogół w takich miejscach:)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Problem w sypialni

Postprzez UtoleK » 23 sty 2013, o 16:24

A może faceta zmień co ? Bo z tego co tu czytam coś jest ewidentnie nie tak. A on chce seksu czy działa na zasadzie "jak jest to spoko, jak nie to też spoko" ?
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Problem w sypialni

Postprzez JestemMartyna » 23 sty 2013, o 17:48

planowanie planowanie planowanie.. to nie możesz Ty raz kupić prezerwatyw (no chyba że bierzesz tabletki) i powiedzieć zróbmy to tu i teraz? :)
wyczuwam że chłopaczek robi tak, aby tylko mu było dobrze..
Ha :) ja się cieszę za każdym razem jak mój dochodzi i nie uda mu się wytrzymać i mówi "przepraszam" hahaha :) kobieta od razu się inaczej czuje - ale i też dowartościowana, że chłopak nie tylko o sobie myśli.
JestemMartyna
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 2 maja 2012, o 04:01

Re: Problem w sypialni

Postprzez UtoleK » 24 sty 2013, o 15:44

Słyszałem ostatnio, że dużo facetów chwali się jak to dobrzy są w łóżku, a w rzeczywistości akcja co najwyżej 5 minutowa, prawda to jest ?
Avatar użytkownika
UtoleK
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 14:38

Re: Problem w sypialni

Postprzez paula » 24 sty 2013, o 21:44

ja byłam na początku taka jak twój facet ;)
nie umiałam ukryć skrępowania. Teraz jest troszkę lepiej bo mam naprawdę wspaniałego faceta który potrafi mnie nieźle rozkręcić ;P
ty swojego też powinnaś. Co prawda łatwiej jest jak to facet wprowadza kobietę w ten erotyczny świat a nie odwrotnie, ale może się uda jeśli rzeczywiście się kochacie :)
i nie zakładaj że takie planowanie seksu jest aż tak złe. Jeżeli twój chłopak jeszcze nie jest na tyle zdolny by poszaleć w łóżku (dziwię się mu ale dobra.. :P) to póki co pozostańcie przy takiej całkowitej prywatności. Z czasem, jak nauczy się być bardziej otwarty to poszalejecie nie tylko w łóżeczku ;)
paula
 

Re: Problem w sypialni

Postprzez elizabet1984 » 16 mar 2013, o 21:20

Aby wasz sex był udany proponuję poczytać ciekawą stronkę jaką jest http://komdax.com jest tam wiele ciekawych filmów , zdjęć , erotyka znajdziecie odpowiedzi na nurtujące WAS pytania ,,polecam
elizabet1984
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 16 mar 2013, o 13:07
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]