zapłodniona?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

zapłodniona?

Postprzez Mankaa » 21 mar 2013, o 21:54

Witam, uprawiałam seks z chłopakiem i nie wiem czy mnie zaplodnil czy nie. Bawilam sie z nim dzien wczesniej czyli wczoraj okoo godziny 23, nie uprawialismy seksu on zrobil mi minetke a ja mu loda, oczywiscie doszedl, dzisiaj upraialismy seks okolo godziny 11-12 z prezerwatywa i nie doszlo do wytrysku we mnie tylko ja go recznie do tego doprowadzilam po jakichs 3-4 minutach. nastepnie on zmienil prezerwatywe umyl czlonka i zalozyl nowa. zaczelismy sie kochac od nowa, on nie mial tym razem wytrysku tylk oja orgazm i przestalismy sie kochac, przed wyjsciem zrobilismy to 3 raz i rowinez mial prezerwatywe oraz nie dochodzi we mnie. wszystkie 3 gumki byly sprawdzone i wszystko bylo ok. (sprawdzalismy woda) problem jest taki ze roblismy to tydzen temu i wszystko bylo tak samo jak opisalam to co bylo dzis. strasznie boli mnie zoładek lub brzuch bo jzu sama z tego wszystkiego nie wiem. czy jest mozliwosc zeby mnie zaplodnił. i czy wydzielina a raczej sluz ktory wyplywa mezczyznie dluugo przed wytrysnieciem zawiera plemniki czy nie? wiem ze wydaje sie to glubie ale jestem poczatkujaca w tych sprawach nie mam doswiadczenia i nie mysle teraz racjonalnie dlatego prosze o szczera pomoc. z gory dziekuje !
Mankaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 mar 2013, o 21:48

Re: zapłodniona?

Postprzez tuptek84 » 21 mar 2013, o 22:51

ginekolog odpowie Ci z większą dawką precyzji niż my.
Avatar użytkownika
tuptek84
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2 mar 2013, o 12:07

Re: zapłodniona?

Postprzez elzbieta45 » 22 mar 2013, o 08:33

wiesz na to odpowie ci ginekolok to najlepsza stuprocentowa pewnosc .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: zapłodniona?

Postprzez G**** » 22 mar 2013, o 11:05

Jesli nie mial wytrysku w Tobie i mial prezerwatywe to napewno nie jestes w ciazy.
G****
 

Re: zapłodniona?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 22 mar 2013, o 13:01

Niczego nie możesz być pewna, zrób test albo idź do lekarza będziesz miała 100% pewności.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]