Ciążą obumarła :-(

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Ciążą obumarła :-(

Postprzez kropeczka20 » 4 mar 2013, o 08:28

Dziewczyny czy którąś z was miała zabieg łyżeczkowania? Okazało się w 9tyg , że mam ciążę obumarła:( w czwartek dostałam cztery tabletki na wywołanie poronienia a w piątek zabieg łyżeczkowania . Po zabiegu już nie krwawiłam wogóle i nie miałam żadnych boli. Wczoraj zaczoł strasznie mnie brzuch boleć i macica zaczęłam krwawic , gdy poszłam zrobić siusiu zauważyłam, że że mnie wyleciało coś bardzo dziwnego ( takie coś jak na pół palca , to nie był miły widok,coś dziwne to bylo ). Czy mógł mnie lekarz źle wyczyścić? I to co mi wyleciało mógł być zarodek, pęcherzyk? Czy powinnam iść jak najszybciej do lekarza? Wizytę mam dopiero za 2tyg jak odbiore wynik że szpitala hist-pat.
kropeczka20
 

Re: Ciążą obumarła :-(

Postprzez jadzia1990 » 5 mar 2013, o 22:47

to mogl byc zwykly skrzep krwi ale lepiej isc do lekarza tak dla swietego spokoju
jadzia1990
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 14:29

Re: Ciążą obumarła :-(

Postprzez Ankara 25 » 1 kwi 2013, o 14:44

ojej kochana przykro mi ze ciaza obumarla to tak na poczatek ja tez udalabym sie do lekarza jesli cos tak duzego ci wypadlo, lepiej sie skontaktowac
Ankara 25
Miła Kobietka
 
Posty: 97
Dołączył(a): 3 sty 2013, o 14:41

Re: Ciążą obumarła :-(

Postprzez MlecznaCzekolada » 2 kwi 2013, o 11:20

W takim stanie powinnas bez strachu po prostu isc do lekarza,masz prawo nie wiedziec co sie dzieje w danej chwili. Dla niego to jest sytuacja, ktora zapewne juz dobrze zna, wiec nie boj sie i popros specjaliste o pomoc.

Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością,
Myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością.
Avatar użytkownika
MlecznaCzekolada
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 22 mar 2013, o 14:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]