brak okresu

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

brak okresu

Postprzez ina » 1 kwi 2013, o 15:10

Witam
Mój problem polega na tym ze od mniej więcej 2 miesięcy ćwiczę i jem mniej aby schudnąć.Powinnam na dniach dostać okres, ale do tej pory go nie dostałam.Czy trudno będzie mi go,,odzyskać'' ? I czy powinnam przestać się odchudzać? Dodam że miesiąc temu miałam normalnie okres.Proszę o odpowiedzi , bardzo mnie to martwi.
ina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 kwi 2013, o 15:03

Re: brak okresu

Postprzez Żela » 3 kwi 2013, o 12:27

Organizm reaguje na zmiany. To nic niepokojącego, że okres może zmienić swoją regularność przy intensywnym wysiłku. Nie powinnaś się martwić!
Avatar użytkownika
Żela
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 16:39

Re: brak okresu

Postprzez AnaStazJa » 3 kwi 2013, o 12:33

Po jakimś czasie wszystko powinno wrócić do normy. Też tak miałam kiedy zaczęłam więcej ćwiczyć i uprawiać jogę. Także głowa do góry, bo nie masz się czym martwić ;)
A jeśli nasze słowa otuchy Ci nie pomagają to zawsze możesz wybrać się do ginekologa i jego zapytać o zdanie :)
AnaStazJa
 

Re: brak okresu

Postprzez Aleksandra Samoś » 4 kwi 2013, o 19:49

To zależy jaką masz dietę. Nie powinno być komplikacji od diety ale zależy co jesz. Tak bez szczegółowych informacji nie poradzę Ci. Najlepiej jak byś się wybrała do lekarza na kontrolę i badania hormonalne to będziesz miała pewność.

Do 12 Kilogramów W Miesiąc --> foreverslim.pl
Aleksandra Samoś
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 09:38
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]