problem z seksem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

problem z seksem

Postprzez ostra4 » 27 mar 2013, o 22:15

Witajcie, Moj chlopak ma problem z erekcja. Ogolnie rzecz biorac erekcje ma, ale jego penis nie jest na tyle twardy, zeby wprowadzic go do pochwy i uprawiac seks. Czym to moze byc spowodowane? Z tego co mowil nawet podczas masturbacji jego czlonek nie jest wystarczajaco twardy. Czy to stres, niskie cisnienie czy jakas choroba? Prosze o pomoc
ostra4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 mar 2013, o 22:13

Re: problem z seksem

Postprzez cherry_lady » 1 kwi 2013, o 11:57

Wydaje mi się, że tak bardzo się stara i mu nie wychodzi... jest zestresowany tą sytuacją.
cherry_lady
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 29 mar 2013, o 17:14

Re: problem z seksem

Postprzez TwojaFantazja_com » 3 kwi 2013, o 15:48

Domyślam się, że Twój chłopak dopiero wchodzi w życie seksualne. Czasami tak jest, że zbyt częsta masturbacja mogą być przyczyną zaburzenia wzwodu. Zaburzenia mogą być spowodowane również fantazjami seksualnymi i potrzebami. Z czasem jednak wszystko wraca do normy, radzę ograniczyć nieco masturbację. Poza tym oswoić się nieco z ciałem Twoim i Jego. Zwiększyć pieszczoty. Nie jest to na pewno żadna choroba.

www.twojafantazja.com

Profesjonalny internetowy sklep erotyczny. SexShop stacjonarny.
TwojaFantazja_com
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 3 kwi 2013, o 15:37

Re: problem z seksem

Postprzez aneta23 » 4 kwi 2013, o 20:23

Gdy mój mężczyzna miał problemy z potencją obwiniałam o to siebie. Jak się okazało problem tkwił w nim, stresował się, że nie zadowoli mnie jak trzeba. Dlatego najlepszym lekarstwem jest stworzyć przyjemny nastrój, zrelaksować się (może być masaż) i wszystko powinno pójść jak należy. Dodatkowo znalazłam też partnerowi środek na wzmocnienie libido o nazwie Weili. Na próbę zamówiłam mu jedno opakowanie i podziałało. Teraz wszystko jest tak jak dawniej. O tym środku można poczytać tutaj www.eroheroes.pl
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: problem z seksem

Postprzez marlenkanieziewaj » 7 kwi 2013, o 14:21

Odwiedźcie lekarza, bo powodów mogą być setki. Lekarz się zna na swoim fachu.

sama się podpis.
Avatar użytkownika
marlenkanieziewaj
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 7 kwi 2013, o 14:14
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]