Czy to możliwe ?Ciąża...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy to możliwe ?Ciąża...

Postprzez milkaa1 » 9 kwi 2013, o 18:25

Witam. W sumie nie wiem gdzie napisać ten temat a chciałabym mieć pewność - jestem ,że tak powiem pączątkującą jeżeli chodzi o współżycie (jestem pełnoletnia) . Mianowicie ogólnie miesiączki mam regularne ,od ostatniego czasu się przesunęła o 3 dni ( 6.03) . Mineło pare dni i uprawiałam stosunek z moim chłopakiem (22.03). Dziś (9.04)jest już 3 dzień jak okres mi się spóźnia. Zabezpieczaliśmy się prezerwatywą (chcę podkreślić ,że nie pękła(mój chłopak ma manie jeżeli chodzi o sprawdzanie tego) ani nie zsunęła się ) + to ,że zrobiłam test ciążowy(9.04) - wyszedł negatywnie . I moje pytanie brzmi następująco czy rzeczywiśćie istnieje chociaż jakaś szansa,że mogłam zajść w ciążę?! Dodam ,że boli mnie podbrzusze i trochę piersi ..
milkaa1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2013, o 18:23

Re: Czy to możliwe ?Ciąża...

Postprzez Cukiereczek19 » 9 kwi 2013, o 21:57

Nie powinnaś być w ciąży ;-) a to opóźnienie na pewno spowodowane jest twoim stresem i nakręceniem się że możesz być w ciąży ;-) Głowa do góry!!!
Cukiereczek19
 

Re: Czy to możliwe ?Ciąża...

Postprzez Primrose36 » 12 kwi 2013, o 00:15

Tez mi sie wydaje, że to ze stresu.
Prawdopodobieństwo ciązy znikome.
No chyba, że przed założeniem prezerwatywy kochaliście się chwilę bez niej...?
Primrose36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 10 kwi 2013, o 23:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników