infekcja

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

infekcja

Postprzez as22 » 13 mar 2013, o 10:33

Witam. czy przez infekcje ukladu moczowego moze mi sie spózniac okres ? czy moze przez tabletki ktore biore ?
as22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 7 mar 2013, o 11:07

Re: infekcja

Postprzez bluszcz » 19 mar 2013, o 10:21

Zależy, jakie tabletki bierzesz, ale fakt, że osłabienie organizmu także może mieć na to wpływ.
bluszcz
 

Re: infekcja

Postprzez Monia30 » 9 kwi 2013, o 13:11

Złapałam jakąś infekcje. :( Straszliwie mnie swedzi i piecze. Co radzicie mi wspomagająco zacząć stosować na to bez recepty?
Monia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:47

Re: infekcja

Postprzez bajaderka » 9 kwi 2013, o 22:20

Spróbuj podmywać się tantum rosa, trochę łagodzi dolegliwości. W aptekach sprzedają na saszetki. Warto też jednak w miarę szybko skonsultować się z ginekologiem, bo to tylko złagodzi objawy.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: infekcja

Postprzez Monia30 » 10 kwi 2013, o 09:48

dziekuje za rade. akurat wiem, ze sprzedaja tantum rosa bez recepty, bo stosowalam ale moje objawy sie po tym nasilaly. zapisalam się przed chwila do ginekologa ale dopiero za tydzien mam wizyte, wczesniej sie nie dało niestety. ma za duzo pacjentow aby mnie pomiędzy nich wcisnąc. czytalam na innym forum, ze ulge w takich dolegliwosciach jak pieczenie i swedzenie przynosi multigin acti gel. Jak sądzicie, pomoze do czasu wizyty?
Monia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:47

Re: infekcja

Postprzez bajaderka » 10 kwi 2013, o 14:14

Hmm, to zdziwiłaś mnie tym tantum rosa, mi co prawda zwykle chwile po samym użyciu nie przynosiło ulgi, ale jakiś czas po już tak nie doskwierało.
O tym multiginie nie słyszałam, ale przeczytałam i wychodzi na to, że ma dość szerokie działanie. Trochę kosztuje, ale można spróbować. Ewentualnie jeszcze możesz się przyjrzeć jakimś tabletkom z propolisem. I zapytaj też w aptece, może panie, które na pewno mają większą wiedzę niż my, wymyślą coś sensownego.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: infekcja

Postprzez Monia30 » 11 kwi 2013, o 09:29

bajaderka napisał(a):Hmm, to zdziwiłaś mnie tym tantum rosa, mi co prawda zwykle chwile po samym użyciu nie przynosiło ulgi, ale jakiś czas po już tak nie doskwierało.
O tym multiginie nie słyszałam, ale przeczytałam i wychodzi na to, że ma dość szerokie działanie. Trochę kosztuje, ale można spróbować. Ewentualnie jeszcze możesz się przyjrzeć jakimś tabletkom z propolisem. I zapytaj też w aptece, może panie, które na pewno mają większą wiedzę niż my, wymyślą coś sensownego.


Bardzo dziekuję za rade. Tez o tym multi gyn czytałam i nic negetywnego o nim nie słyszałam, wrecz pozytywnie się o nim wypowiadaja. Wiec spróbuje go. Cena jego mnie nie przeraza, bo jest go sporo w opakowaniu wiec na dluzej starczy.
Monia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:47

Re: infekcja

Postprzez drzemag » 11 kwi 2013, o 10:37

Mnie dziwi to, że lekarz nie przyjął Cię od razu! Na pewno ma jakiś zapas czasu po umówionych pacjentach. W takich przypadkach im dłużej się czeka tym ta infekcja jest paskudniejsza i dłużej się leczy!
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: infekcja

Postprzez Babeczkowa_ewa » 12 kwi 2013, o 08:37

Na infekcje dobra jest też maść Clitromazolum (nie wiem, czy dobrze napisałam nazwę, bo z pamięci piszę), jest bez recepty i kosztuje jakieś 3 zł :) Tu jeszcze tekst o różnych rodzajach infekcji intymnych i o tym, jak sobie radzić z każdą z nich: http://www.medigo.pl/seks-choroby-intym ... e-infekcje, myślę, że takie informacje przydadzą się każdej kobiecie, bo rzadko kiedy można się dostać do lekarza z dnia na dzień... Ja musiałam na wizytę czekać ponad tydzień i efekt jest taki, że teraz muszę stosować globulki, na które wydałam 100 zł :-/
Babeczkowa_ewa
Fajna Kobietka
 
Posty: 102
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:16

Re: infekcja

Postprzez Monia30 » 12 kwi 2013, o 08:47

Zdaje sobie sprawe ze tak powinno byc a nie jest. Ginekolog ma tylko czas na umowionych pacjentow. niestety na prywatne wizyty mnie nie stac, dlatego was tu chcialam sie poradzic, bo nie mam kogo. przed praca w koncu go kupilam bo nie wytrzymywalam. ale jaka ulga, nie potrafie tego dokladnie opisac, ale mniej mnie swedzi i nie boli mnie juz bardzo te otarcie. Wiecej powiedziec niestety bede mogla pozniej, bo to musi podziałać troche. dobrze ze łagodzi a nie wywoluje jak inne srodki uczulenie.
Monia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:47

Re: infekcja

Postprzez bajaderka » 12 kwi 2013, o 16:33

Jeśli czekając na wizytę stosuje się jakieś środki, to może infekcja aż tak bardzo się nie pogorszy. Tydzień to nie jest tak dużo czasu. Oczywiście lepiej dostać się od razu, ale niestety w naszych realiach jest tak, że nie zawsze się da.
Maść o której pisze Babeczkowa_ewa, to raczej Clotrimazolum. Faktycznie stosuje się przy infekcjach, ale już konkretniej przy infekcjach grzybicznych.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: infekcja

Postprzez Monia30 » 15 kwi 2013, o 09:58

Dlatego ja nie czekałam i starałam sama sie podleczyc tym gelem multi gyn acti gel co wspominałam już o nim. zobaczymy co jutro lekarz mi powie na to i co zaleci stosowac dodatkowo.
Monia30
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 kwi 2013, o 11:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]