Julia - nowy serial TVN

Co warto obejrzeć, przeczytać oraz posłuchać? Co możecie polecić? Czyli rozmowy o lekko kulturalnym zabarwieniu.

Julia - nowy serial TVN

Postprzez Kasia » 8 sty 2012, o 16:44

Oglądałam w tym tygodniu Julię. Na razie serial podobał mi się. Wreszcie pokazali główną bohaterkę jako mocną zdecydowaną, a nie jak zwykle pokazują że dziewczyna nie potrafi podejmować decyzji. Martwię się, czy Julia będzie umiała się wyplątać z układu z Maćkiem. Moim zdaniem może to pogorszyć serial jeśli nie będzie umiała tego zrobić
Jak myślicie zrobi się z tego romansidło?
Kasia
 

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez WeselneZaplecze » 10 sty 2012, o 11:53

Romansidło jak nic! :lol: Ale ja mam trochę inne zdanie co do tego serialu. Według mnie jest kiepski, co prawda obejrzałam zaledwie dwa pierwsze odcinki, ale na więcej jakoś nie mam ochoty.
WeselneZaplecze
 

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez Viki91 » 31 sty 2012, o 00:50

Mi się on podoba tylko krótko trwa mogliby chociaż dwa odc dziennie puszczać :)
Viki91
 

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez Lily of the Valley » 27 kwi 2012, o 19:11

Powiem krótko: nie podoba mi się ten serial. Nie przepadam za tym rodzajem seriali. Nie oglądałam wcześniejszych produkcji, takich jak "Prosto w serce", "Brzydula", itd.
Lily of the Valley
 

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez brzoskwinia4 » 22 cze 2012, o 19:25

W ogóle polskie seriale to tragedia, nie polecam.

Słodkie rzeczy! - Sama słodycz :)
Avatar użytkownika
brzoskwinia4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 cze 2012, o 18:32

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez iza_rozpustnica » 27 cze 2012, o 10:46

IMO, wszystkie polskie seriale opierają się na takiej samej fabule, grają w nich Ci sami, nędzni aktorzy oraz są kręcone tylko po to, by rzesza bezmózgich zombie "paczyła", jaką zupkę chińską je główny bohater...

Miłość i Teksty Piosenek to moje życie <3
iza_rozpustnica
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 19 cze 2012, o 19:55

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez Tinuviel » 25 sie 2012, o 00:22

W ogóle wszystkie polskie seriale są na licencjach zagranicznych... :/ Nawet nie jesteśmy w stanie nic swojego wymyślić. I na dodatek takie szmiry emitujemy. Aktorów też nam brak ;-)

Co do tematu, to nie oglądałam tego serialu. Widziałam ze 2 razy w przelocie, ale nawet mnie nie wciągnął na 5 min ;-)

"Chciałabym dojść w życiu do takiego punktu, żeby pomagać innym nie zdając sobie nawet z tego sprawy, a zwłaszcza nie myśląc, że to miły gest. To dopiero osiągnięcie. Czy to nie byłoby wspaniałe?"
Avatar użytkownika
Tinuviel
Extra Kobietka
 
Posty: 435
Dołączył(a): 21 lip 2012, o 19:22
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez kobietkaXY » 17 wrz 2012, o 15:38

Niestety, ale widząc już pierwsze reklamy tego serialu stwierdziłam, że TVN powoli dochodzi do poziomu Polsatu. Oglądałam jedynie fragmenty, ale kompletnie mnie nie zaciekawiły.

Carpe diem...
Avatar użytkownika
kobietkaXY
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:29

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez minka » 25 paź 2012, o 19:24

Oglądałam przez jakiś czas ten serial. Na początku nawet był fajny, młoda, zagubiona dziewczyna ucieka do większego miasta od narzeczonego - dealera. Późniejsze sceny też były fajne, jej niedoszłe wesele no i co najważniejsze - miłość do Janka. W pierwszej części jakoś przymknęłam oko na to, że Julia - to osoba w ogóle pozbawiona charakteru, nic nie umie dobrze załatwić, wszystko robią za nią znajomi, a ona raz wie jak, a za chwilę zmienia zdanie i już ma wątpliwości... W drugiej części - przyznam, że zaczęłam oglądać w nadziei na jakieś większe zmiany u głównej bohaterki, a tutaj nici... To samo co w pierwszej części, zaledwie dwa odcinki było gdzie Julia i Janek "byli ze sobą" a reszta, to wątpliwości, wahania, niezdecydowanie, no i najważniejsze intrygi Moniki.... W tych scenach z Moniką, to tyle jest fajnego, że jej matka Bożena sypie fajnymi teksami i można się pośmiać ;) Na chwilę obecną nie oglądam już tego serialu i w ogóle nie zamierzam tracić czasu na kolejny serial emitowany w tvn.

kartalosu.fora.pl - Forum Ezoteryczne
Avatar użytkownika
minka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 23 paź 2012, o 23:11

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez megii17 » 29 lis 2012, o 23:10

Serial naprawdę fajny, główna bohaterka jest normalną dziewczyną, Maciek jest po prostu rewelacyjny i testy Bożenki też świetne, chociaż ostatnio mam wrażenie że głównie ten serial jest o Monice zamias o Julii. Denerwujące jest tylko to, że każdy dobry serial, w który się naprawdę wkręcę TVN puszcza przez 1,5 roku i dają nowy który jest zazwyczaj dużo gorszy. chcętnie oglądałamby Julie dalej gdyby trzymano ten sam poziom, gdyby weszłą do ramówki na stałe tak jak np. polsatowska Pierwsza Miłość może lecieć ciągle niezmienna, a TVN co 1,5 roku wymyśla coś nowego, co jest wedłgu mnie bez sensu.
megii17
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 22:43

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:53

jakos ten serial mnie nie przekonał do siebie,niby fajna historyjka,ale wlecze sie juz od tak dawna,że szkoda na niego czasu.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez bettti86 » 10 gru 2012, o 10:04

ja oglądam, ale tylko ze względu na dwie postacie: Moniki i jej mamy, uważam, że gra aktorska jaka te panie prezentują zasługuje na coś w rodzaju serialowego Oskara, z kolei takie postacie jak sama "Julia" to aż mnie mdlą, zrobili z niej anioła, a to co w rzeczywistości robi nie ma ze świętością zbyt wiele wspólnego, bo nikt mi nie powie, że odbijanie komuś narzeczonego jest czymś ok
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez Barbara Karol » 11 gru 2012, o 16:31

minka napisał(a):Oglądałam przez jakiś czas ten serial. Na początku nawet był fajny, młoda, zagubiona dziewczyna ucieka do większego miasta od narzeczonego - dealera. Późniejsze sceny też były fajne, jej niedoszłe wesele no i co najważniejsze - miłość do Janka. W pierwszej części jakoś przymknęłam oko na to, że Julia - to osoba w ogóle pozbawiona charakteru, nic nie umie dobrze załatwić, wszystko robią za nią znajomi, a ona raz wie jak, a za chwilę zmienia zdanie i już ma wątpliwości... W drugiej części - przyznam, że zaczęłam oglądać w nadziei na jakieś większe zmiany u głównej bohaterki, a tutaj nici... To samo co w pierwszej części, zaledwie dwa odcinki było gdzie Julia i Janek "byli ze sobą" a reszta, to wątpliwości, wahania, niezdecydowanie, no i najważniejsze intrygi Moniki.... W tych scenach z Moniką, to tyle jest fajnego, że jej matka Bożena sypie fajnymi teksami i można się pośmiać ;) Na chwilę obecną nie oglądam już tego serialu i w ogóle nie zamierzam tracić czasu na kolejny serial emitowany w tvn.


Pierwsze 30 odcinków było świetne. Niestety potem z każdym odcinkiem było coraz gorzej. Cala ta akcja z miłością do Janka, jedna wielka porażka. Niestety tendencja spadkowa się utrzymała i serial zakoñczytl się masakryczne. A tak dobrze ten serial się zapowiadał.
Barbara Karol
Miła Kobietka
 
Posty: 47
Dołączył(a): 11 gru 2012, o 14:35

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez filmomanka » 14 kwi 2013, o 22:19

oglądałam na początku, później jakoś znudził mi się ten serial, ale pod koniec, zaczęłam na nowo, jakoś stało się interesujące, kotenieńki :D Obrazek
filmomanka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 22:05

Re: Julia - nowy serial TVN

Postprzez 456 » 15 kwi 2013, o 13:13

Na stronie tvnplayer jest "Julia 2". Kompletne dno...


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]