Malinki

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Malinki

Postprzez mimisia » 17 kwi 2013, o 17:46

Cześć,
Co sądzicie o malinkach na szyi? Lubicie robić / mieć robione?

Ja uwielbiam kiedy chłopak pieści moją szyję, ale mam na niej bardzo delikatną skórę w skutek czego później cała okryta jest malinkami. Czy ktoś też tak ma? Wiecie może jak temu zaradzić i cieszyć się z pieszczot bez strachu o "malinową szyję"?
mimisia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2013, o 17:43

Re: Malinki

Postprzez 456 » 18 kwi 2013, o 14:27

Myślę, że robienie malinek dla widzi mi się to ludzka głupota. Jeśli się zdarzy, trudno, czasem niechcący się zrobi. Z tego co się orientuję, są na to różne maści. Niestety nie znam ich nazw. Najlepszy sposób -zapytać w Aptece. ;)


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Malinki

Postprzez mimisia » 18 kwi 2013, o 15:48

Mnie też nie kręci chodzenie z malinkami na szyi. Owszem mogę mieć jakąś w niewidocznym miejscu tak by była widoczna tylko dla mnie i przypominała miłe chwile.

Wiem, że na ukrycie malinek jest kilka sposobów. Maści, apaszki, pocieranie kostką lodu, ale zastanawiałam się czy jest jakiś sposób by te przypadkowe malinki nie powstawały podczas pieszczot?
mimisia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 kwi 2013, o 17:43

Re: Malinki

Postprzez Adidasowa » 18 kwi 2013, o 18:26

Nie przepadam za malinkami na szyi. W niewidocznym miejscu mogą sobie być, bym widziała je tylko ja i mój partner. Na szyi niezbyt, ponieważ według mnie to jest trochę nieetyczne, kiedy wszyscy to widzą...
Również mam taką delikatną skórę na szyi, rozmawiałam z moim facetem i stara się być delikatniejszy;-)

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Malinki

Postprzez Kaya » 19 kwi 2013, o 17:31

To już "miłe chwile" trzeba sobie przypominać mając malinki? Nie wiedziałam.

Sądzę, że większość nas, szczególnie kobiet, ma wrażliwą skórę, nie tylko w okolicach szyi, a więc o malinkę nie trudno. Trudno natomiast ją zrobić podczas delikatnych pieszczot. Przynajmniej mnie się nie zdarzyło.

A zatem poproś swojego partnera, żeby był delikatniejszy. To jedyna rada, a będąc delikatnym, sądzę, że też można sprawiać przyjemność...
Kaya
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 02:12

Re: Malinki

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 kwi 2013, o 21:58

Może lód pomoże? Przecież to jakby nie patrzeć jakiś obrzęk więc lód może być trafiony:) musisz spróbować ;)

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]