bez wyjscia :(

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

bez wyjscia :(

Postprzez sloneczko531 » 5 maja 2013, o 19:58

witam, nie wiem jak zacząć ..rozwodze sie po 15 latach mam 2 corki w wieku 16 i 14 lat, problem jest taki ze maz chce zebym sie wyprowadzila, sama tez chce ale mlodsza corka nie chce, boje sie ja zostawic z ojcem bo wiem ze bedzie myslala ze ja zostawiam, a pozatym ostanio uslyszalam ze powiedzial ze i tak dziewczyny sie ode mnie odwrocą :( moge sie wyprowadzic znalezc mieszkanie i jakos sobie poradzic, druga opcja jest taka ze moge co jakis czas wyjechac za granice zeby zarobic bo nie pracuje, ale nie wiem czy w tym czasie nie nastawi je obie przeciwko mnie :( nie wiem co robic na miejscu nie znajde pracy a mieszkac az one sie w miare usamodzielnia w tym samym domu co maz ( nie wiem czy dam rade) no i z czego bede życ... strasznie to pisze chaotycznie bo nie mam pojecia co zrobic :(
sloneczko531
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 19:47

Re: bez wyjscia :(

Postprzez elzbieta45 » 5 maja 2013, o 21:34

rodzinne sprawy sa bardzo trudne i ciezko jest w nich cokolwiek radzic . ale powinnas miec duzo sil i samozaparcia a dasz rade
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: bez wyjscia :(

Postprzez 456 » 5 maja 2013, o 21:37

Po pierwsze dlaczego Ty musisz się wyprowadzić? Jeśli to jest wasz wspólny dom, mieszkanie to masz do niego takie samo prawo jak mąż. Poza tym jeśli będziesz wciąż dla córek taką jaką jesteś (przypuszczam, że jesteś kochającą matką), to żadna siła nie będzie w stanie zmienić ich nastawienia względem Ciebie. Masz dorastające córki, którymi raczej nie wmówi się od tak sobie, że jesteś złą matką, bo jesteś w takiej sytuacji a nie innej. Rozmawiaj z nimi, one nie są już małymi dziećmi, które niczego nie rozumieją. Bardzo Ci współczuję sytuacji, w której jesteś.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron