Rodzaja skóry

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Rodzaja skóry

Postprzez kamisiak88 » 8 maja 2013, o 21:25

Ostatnio pisałam ze mam skórę mieszaną, ponieważ na czole mam tłustą a reszta jest sucha/szorstka. Dziś zauważyłam coś dziwnego: Do południa miałam skórę "sypiąca się" - po przejechaniu ręką po czole naskórek leci hurtowo, a później jak dotknęłam czoła to czułam sam łój!! Tłusta jak nie wiem co!! Co ja mam stosować? poradźcie mi coś. chwilowo używam kremu Ziaja/Sopot do cery mieszanej, ale wydaje mi się, że po tym mam jeszcze bardziej tłustą skórę. Macie jakikolwiek krem to tego typu dziwnego rodzaju cery. Matko, czym ja się ma smarować??????????????????
kamisiak88
 

Re: Rodzaja skóry

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 9 maja 2013, o 12:52

Ja mam podobnie, smarowałam tylko policzki, nos i brodę kremem z Ziaji Biała Herbata. Ale nie smaruję czoła bo na nim najwięcej się tego jak to określiłaś "łoju" zbiera. Poza tym często w ciągu dnia przemywam twarz chusteczkami nawilżającymi.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Rodzaja skóry

Postprzez kamisiak88 » 9 maja 2013, o 19:02

Czyli mówisz, że krem dobry tylko źle smaruję? Nie myślałam o tym... Skoro mi się czoło sypie to smarowałam, a potem się czoło przetłuściło...
kamisiak88
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]