Czy związek z księdzem jest możliwy?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Mirabela » 9 maja 2013, o 18:53

Zastanawiam się od pewnego czasu czy taki układ w ogóle wchodzi w grę. Czytałam wiele wypowiedzi na ten temat, ba nawet rozmawiałam o tym z zaprzyjaźnionymi księżmi i mówiąc szczerze nie uzyskałam jednoznacznej odpowiedzi. A jak wy uważacie? Czy jakakolwiek relacja między kobietą, a mężczyzną w sutannie wchodzi w grę? Jeżeli tak, to czy warto w to wchodzić, choćby dla przyjemności?
Avatar użytkownika
Mirabela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:27

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Klarina » 9 maja 2013, o 22:10

Ksiądz tak samo jest człowiekiem i tak samo ma potrzeby. Nie wierzę, że ich nie mają i ciągle myślą o tym, ze muszą żyć w czystości. Przypuszczam, że co 3 nie wytrzymuje ;) Ja znam osobiście takich księży, którzy nie ukrywają tego, że kiedyś/albo obecnie z kimś się spotykali/ają.
Jak masz tylko możliwość to czemu nie... Żeby Ci tylko potem wyrzuty sumienia nie dokuczały ;) Poza tym, to takie... intrygujace i jeszcze bardziej pociąga ;P

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Hadassa » 10 maja 2013, o 10:00

Lol.. jaki problem... Tak jak powiedziała Klarina, to też człowiek i ma swoje potrzeby...
Tylko pytanie czy znająć zasady jakie go obejmują, warto go kusić.. ??

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez majowy84 » 10 maja 2013, o 11:00

Klarina napisał(a):Ksiądz tak samo jest człowiekiem i tak samo ma potrzeby. Nie wierzę, że ich nie mają i ciągle myślą o tym, ze muszą żyć w czystości. Przypuszczam, że co 3 nie wytrzymuje ;) Ja znam osobiście takich księży, którzy nie ukrywają tego, że kiedyś/albo obecnie z kimś się spotykali/ają.
Jak masz tylko możliwość to czemu nie... Żeby Ci tylko potem wyrzuty sumienia nie dokuczały ;) Poza tym, to takie... intrygujace i jeszcze bardziej pociąga ;P


Klarina co w tym intrygującego ? Przecież to niemoralne zachowanie. Z założenia ksiądz żyje w celibacie, więc jako kobieta po co będzie go kusić ?

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Adidasowa » 10 maja 2013, o 12:04

Dokładnie - ksiądz też człowiek. W kościele jest księdzem, a poza nim ma również swoje prywatne życie. Prawda jest taka, że coraz więcej księży nie kryje się ze swoim zachowaniem, tj. że spotyka się z jakąś kobietą. Osobiście z moich okolic znam proboszcza, który ma kilkoro dzieci i prawdopodobnie każde z inną kobietą. Coraz więcej się o takich rzeczach słyszy. Osobiście mi to zwisa i powiewa co Ci księża wyprawiają, to oni będą kiedyś za to osądzeni, każdy pracuje na samego siebie. A każdy popełnia grzechy. Skoro mówimy o kapłaństwie to ja rownież jestem za tym, aby księżom wprowadzić normalną pensję jako pracownikom, a nie żeby musieli zbierać "co łaska" na mszy...

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Hadassa » 10 maja 2013, o 12:34

Ale to już całkiem inny temat do dyskusji ;) heheh, ale może faktyczny ciekawy pomysł na temat do rozmowy ;)

Wg mnie skoro ktoś decyduje się na taką drogę, to razem z przywilejami i zasadami ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez majowy84 » 10 maja 2013, o 15:28

Kayira napisał(a):Ale to już całkiem inny temat do dyskusji ;) heheh, ale może faktyczny ciekawy pomysł na temat do rozmowy ;)

Wg mnie skoro ktoś decyduje się na taką drogę, to razem z przywilejami i zasadami ;)


Racja, ksiądz który tak luźno traktuje celibat po prostu powinien zrzec się świeceń i odejść z duszpasterstwa.

Obrazek
Sklep z bielizną polskich producentów
www.sklep-datura.pl
Avatar użytkownika
majowy84
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 14:14
Lokalizacja: Pobiednik Wielki

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez roxxy681 » 10 maja 2013, o 15:45

Myślę, że jak najbardziej, pod warunkiem, że trafi sie na takiego księdza, który jest ku niemu skłonny:)
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez szept » 10 maja 2013, o 22:29

Piszesz, że dla przyjemności chociaż. Taka jest prawda, że ksiądz będzie taki wyposzczony, że skończy w momencie kiedy dla ciebie rozpocznie się gra wstępna. Moim zdaniem nie zaspokoi Cię - sam sobie ulży tylko.
szept
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 20:46

Re: Czy związek z księdzem jest możliwy?

Postprzez Mirabela » 10 maja 2013, o 22:36

Zaczęłam się nad tym zastanawiać z czystej ciekawości. Żyję po prostu w parafii, gdzie przynajmniej jeden ksiądz z tzw. trzyosobowego składu wikariuszy kogoś sobie znajduje. Dużo słyszałam też wśród moich znajomych, współpracowników i stwierdziłam, że może warto zapytać osoby postronne.

Osobiście twierdzę, że jest to możliwe, ale jakim kosztem? Ksiądz jak ksiądz, sobie poradzi. Na ogół uważam, że oni szukają luźnej, często wyłącznie erotycznej znajomości. Są przyzwyczajeni do swojej niezależności i trudno jest im z niem zrezygnować. Dlatego często dziewczyny wychodzą z takich sytuacją na przysłowiowej tarczy, a nie z tarczą. Rzadko zdarza się tak, że ksiądz rzuca wszystko dla kobiety, bo trudno by mu było się ogarnąć w nowej sytuacji. Nie mniej jednak sam prowokuje, a niektóre dziewczyny się na to godzą, niestety lub stety. Nie mnie to oceniać.
Avatar użytkownika
Mirabela
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 9 maja 2013, o 18:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]