problem z łydkami

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

problem z łydkami

Postprzez engel90 » 30 kwi 2013, o 12:28

Może ktoś będzie w stanie doradzić coś w tej sprawie. Otóż od ponad roku powiększają mi się łydki. Zwłaszcza prawa, która potrafi być grubsza nawet prawie 4 cm. Gdy wstaję rano z łóżka to jest ok. Ale za 5 min to samo. Łydka ( szczególnie prawa) jest bardzo ciężka i twarda. Byłam u lekarza i stwierdził niewydolność żylną. Nie mam żylaków, jedynie problem powiększonych łydek. Na tyle że czasem nie mogę naciągnąć nogawki od spodni. Czy ktoś miał to samo?
engel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 12:27

Re: problem z łydkami

Postprzez roxxy681 » 10 maja 2013, o 15:38

Czy po zdiagnozowaniu niewydolności żylnej lekarz zalecił jakąś terapię??
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: problem z łydkami

Postprzez pannaM » 10 maja 2013, o 21:27

Stwierdził lekarz niewydolność żyły i co dalej?? To nie jest ot takie tam, tylko poważna sprawa.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: problem z łydkami

Postprzez engel90 » 11 maja 2013, o 13:55

Powiedział że to choroba przewlekła, więc wyleczyć się jej nie da, Jedynie spowolnić jej przebieg leżąc z uniesionymi nogami, lekkimi spacerami, ćwiczeniami, lecz bez nadmiernego obciążenia. I jeszcze nosząc podkolanówki uciskowe, jednakże pomogły tylko na dwa wyjścia i tyle... A łydki puchną nadal... Byłam u bioenergoterapeuty i zalecił okłady z olejku rycynowego więc zobaczymy...
engel90
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 12:27
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]