Co sądzicie o inicjatywie DODY

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez ancydlo » 4 wrz 2010, o 15:42

Powiedzcie mi co sądzicie o akcji zorganizowanej przez Dode, dzięki której kilkanaście tysięcy osób zobowiązało się do oddania szpiku oraz swoich organów do przeszczepu? Czy uważacie, że sławni ludzie powinni brać udział w tego typu akcjach? Przecież powodzeniem zakończyła się akcja krwiodastwa z udziałem gwiazd z pierwszych stron gazet. I co wogóle myślicie w kwestii przeszczepów w Polsce??
ancydlo
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez fiksi » 8 wrz 2010, o 10:04

swietna sprawa, dzieki takim akcjom rosnie nasza swiadomosc, ludzie staja sie bardziej wrazliwi. same plusy widze wtej akcji.
fiksi
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez kropelka » 8 wrz 2010, o 23:01

jakby zrobila to wczesniej i nie tylko po to by uratowac ukochanego to o wiele wiele wiecej ludzi by i przezylo i wyzdrowialo, szkoda ze takk pozno sie skapneła, zreszta inne "gwiazdy" tez
kropelka
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez wenecja » 27 paź 2010, o 15:40

Dobrze zrobiła. Lepiej późno niż wcale. Ale to tylko na jakiś czas starczy, ludzie zapomną. Dlatego powinny być organizowane akcje na których sławni ludzie bo mogli innych zachęcać.
wenecja
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez miszka » 16 gru 2010, o 16:03

Osoby z pierwszych stron agzet maja zazwyczaj dużo większy posłuch wśród ludzi niż taki Kowalski. Teraz jest to dość nagłosnione ze względu na chorobę jej narzeczonego, ale tak czy inaczej na pewno oddzew jest.
miszka
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez koperkowa » 13 sty 2011, o 22:45

moim zdaniem dobrze ,że nagłośniła sprawę przeszczepów szpiku. można kogoś zawsze uratować. więcej znanych osób powinno angażować się w takie kampanie. podobną akcje robi fundacja krewniacy.
koperkowa
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez beata1980 » 15 sty 2011, o 18:59

Według mnie to ona to tylko robi dla własnej reklamy... nie lubię tego babska.
beata1980
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez kilofka » 16 sty 2011, o 16:46

Nie ważne czy robi to dla reklamy, czy nie, ważne, ze odnosi to pozytywny skutek ;)
kilofka
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez Cara » 18 sty 2011, o 15:37

Jeżeli coś pomaga, to oczywiście, że jest dobre. Przecież włąśnie o to chodzi, aby pomagać:)
Cara
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez aura » 9 lut 2011, o 17:08

No na pewno sporo dobrego zrobiła. Nie wiem ile w tym dobroczynności, a ile promocji swojej osoby, ale ważne, że pomogło i wiele osób zaangażowało się w pomoc innych. To na pewno uratowało życie wielu osobom, także zorganizowanie tej akcji jej się chwali.
aura
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez gocha12 » 5 mar 2011, o 22:10

mi też się wydaję że robi to dla reklamy
gocha12
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez dzo » 6 mar 2011, o 17:55

a który człowiek pop kultury nie robi niczego dla reklamy ;) normalne ;)

fakt faktem że dzięki temu pomoże wielu ludziom ale dla siebie też coś z tego będzie miała 8-) chociażby większy rozgłos
dzo
 

Re: Co sądzicie o inicjatywie DODY

Postprzez kora453 » 14 mar 2011, o 12:46

skoro działa i to działa na rzecz dobra ludzi to uważam że jest to super inicjatywa! nawet jakby miała to robić dla własnej reklamy
kora453
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]