5 mies za granica

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

5 mies za granica

Postprzez claudia » 20 maja 2013, o 17:08

I znowu wyjechalam to ju 8 sezonow bo nie mozna nazwac tego latami , wpierw wyjezdal maz teraz ja: Maz ma stabilizacje zawodowa ja mam 39 lat i czuje sie przegrana w wlasnym kraju . Wybudowalismy upragniony standardowy dom bo mieszkalismy na 30 m kwadratowych z dwojgiem dzieci.Jestem rozdarta bo niemoge ulozyc sobie godnego zycia zawodowego w naszym kraju ,wracam podejmuje dorywcza prace za najnizsza krajowa bo w moim miescie w zawodzie kosmetyczki ciezko sie zalapac(mialam 3letnia przerwe_) potem ja zucam i wyjezdam po to aby zylo nam sie lepiej aby miec komfort psychiczny ze troche kasy na koncie odlozone na czarna godz.Sama niewiem co mam robic wpierw mam plany otworze firme a jak wracam z zagranicy taka narobiona zatracam poczucie wlasnej watosci mysle sobie ze sie nienadaje juz do niczego. Jestem zalamana co mam ze soba robic co zmienic w moim zyciu???
claudia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 maja 2013, o 22:49

Re: 5 mies za granica

Postprzez elzbieta45 » 21 maja 2013, o 08:20

wiesz w naszym kraju niestety tak się zyje bida bide goni , i nic lepszego tu nie będzie niestey . ciesz się ze masz możliwość wyjechania za granice dorobienia się bo tu większość tej pracy niema wogole i zyja w ubóstwie bo nawet sa regiony gdzie dorywczej niema , a jak się zdaza to ludzi traktuje się jak białych murzynow .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: 5 mies za granica

Postprzez Hadassa » 21 maja 2013, o 08:50

niestety, tak częśto wygądają tu realia... ;/
a nie myśleliście byś została tu już na stałe??
może jakieś ograniczenia w wydatkach

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]