Swing- zabawa małżeńska?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez iza2289 » 5 paź 2011, o 21:08

Czy według was SWING to ciekawa gra małżeńska, czy łamanie zasad ? Uważam, że temat jest wart prze dyskutowania. Przeczytajcie również ciekawy artykuł i sami oceńcie: http://postlinknews.com/753nwes.php
iza2289
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5 paź 2011, o 20:40

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Osssa » 7 paź 2011, o 19:55

Według mnie łamanie zasad. Ja osobiście nie rozumie jak tak można ale każdy ma jakieś "zboczenia" heh:P
Osssa
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 10 paź 2011, o 19:23

Moim zdaniem swing, to łamanie zasad. Ja osobiście jestem temu przeciwna.
oOosylwiaoOo
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez ona90 » 11 paź 2011, o 19:38

huh, nigdy bym nie chciala, zeby zyciowy partner zaproponowal mi cos takiego... jestem przeciwko temu
ona90
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez poziomkaa » 14 paź 2011, o 13:40

Ja nie jestem do końca pewna, ponieważ jeśli oboje małżonków ma na to ochotę i po prostu ich związek jest na tyle dojrzały, że nie muszą się bać, że ucierpi związek... Każdy człowiek ma swój kodeks moralno-etyczny i dokonuje wyboru.
poziomkaa
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Awoqa » 17 paź 2011, o 10:28

Jestem przeciwniczką, lecz poznałam w życiu parę, która w ten sposób urozmaicała sobie życie erotyczne :P Cóż ciekawe to to z pewnością jest ale czy warto ?
Awoqa
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez E-lejdis » 8 lis 2011, o 13:09

Jeżeli są to na tyle liberalne i wolne związki,że mogą pozwolić sobie na taką zabawę,ale wg mnie nie jest to nic dobrego. Zbyt dużo wrażeń i chyba nie odważyłabym się na coś takiego.
E-lejdis
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Awoqa » 16 lis 2011, o 16:28

Wszystko będzie dobrze dopóki w grę nie wejdą emocje, a wtedy zaczną się schody. Nie wiem jak można z kimś uprawiać seks bez żadnych uczuć i dlatego takie rozwiązania są dla mnie całkowicie abstrakcyjne
Awoqa
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez oOosylwiaoOo » 16 lis 2011, o 21:24

Awoqa napisał(a):Wszystko będzie dobrze dopóki w grę nie wejdą emocje, a wtedy zaczną się schody. Nie wiem jak można z kimś uprawiać seks bez żadnych uczuć i dlatego takie rozwiązania są dla mnie całkowicie abstrakcyjne


Dokładnie... ja też sobie tego nie wyobrażam.
oOosylwiaoOo
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Justyna 32 » 30 lis 2011, o 14:22

Ja nie mogłabym znieść widoku mojego męża kochającego się z inną kobietą.
Justyna 32
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez livia » 6 gru 2011, o 11:04

ja osobiście jestem na nie :) ale jeśli ktoś potrzebuje dodatkowych wrażeń to jego sprawa. Na pewno problem powstaje jak dochodzi do zauroczenia itp. znam taką parę która rozeszła się przez to..
livia
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Kociałek » 11 gru 2011, o 22:24

Ja nie tyle co nie wyobrażam sobie jego z inną kobietą w łóżku, co nie wyobrażam sobie siebie z kimś innym ;)

Zdecydowanie nie.
Kociałek
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Czarnowłosa<3 » 17 gru 2011, o 18:38

Jestem przeciw :P Nie zniosłabym tego... Myślę, że fajnie jest należeć tylko do jednego faceta :P Albo kobiety... :fallinlove
Czarnowłosa<3
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez kies » 24 gru 2011, o 01:41

Justyna 32 napisał(a):Ja nie mogłabym znieść widoku mojego męża kochającego się z inną kobietą.

oni chyba nie patrzą na to tylko raz jedno idzie się bzyknąć z kimś nowym raz drugie, ale nie wiem, mnie osobiście to odraża, ale każdy robi jak woli
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 13:34

Jestem zdecydowanie przeciwna.
Jak dla mnie seks to bardzo intymna sprawa dwóch osób i dołączanie do tego kolejnej pary, jest bez sensu.
nina19
 

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez kusicielka » 15 maja 2013, o 13:36

Boziu jakie wy pruderyjne :woman:
Nie próbowalam, ale kto wie czy po 20 latach bycia razem nie zachce nam się takich urozmaiceń. może nie koniecznie żeby wymieniać sie partnerami, ale np. robić to w jednym pomieszczeniu, dotykając się wzajemnie :roll:
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Paula_s22 » 20 maja 2013, o 13:23

Jestem przeciw. Niezniosłabym widoku jak moj facet posuwa inna kobiete. masakra. Z reszta uważamy że seks z miłości jest czym najcudowniejszym. Jak najbardziej nie.
Avatar użytkownika
Paula_s22
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 08:53

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez Adidasowa » 20 maja 2013, o 19:58

Zdecydowanie na nie, nie wyobrażam sobie.

`Co w niej jest, co w niej jest czego nie mam ja?
Blask i mrok - pogubiona w snach,
Blask i mrok - co więcej miałam dać?
Avatar użytkownika
Adidasowa
Kobietka Expert
 
Posty: 4637
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 18:31
Lokalizacja: Warszawa

Re: Swing- zabawa małżeńska?

Postprzez brunecia » 24 maja 2013, o 13:34

ooo no way! moj facet,moj tyłek,moj seks!!!!! nie lubie sie dzielic....
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]