Makijaż robić?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Makijaż robić?

Postprzez puderniczka » 13 kwi 2012, o 22:18

Znalazłam w internecie u jednej kosmetyczki bardzo fajną promocję na makijaż permanentny, za 100 zł kreska, usta 300 zł. Ceny super okazyjne, myślicie że warto skorzystać? od dłuższego czasu chce sobie zrobić trwały makijaż, ale nie mogłam odłożyć a na taki stać mnie jak myślicie?
puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Makijaż robić?

Postprzez limonka » 13 kwi 2012, o 23:32

Wiesz co moim zdaniem jeśli chcesz sobie porządnie zrobić taki zabieg to odłóż jeszcze trochę pieniążków i zrób to profesjonalnie. Potem możesz żałować tylko, poza tym może to wpłynąć negatywnie na Twoje zdrowie.

Ja generalnie się nie maluje więc nie mam takich problemów, ale moje siostry tak no i jedna trafiła na taką " okazję " że nie zapomni jej jeszcze długo.
limonka
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez aneczka12 » 15 kwi 2012, o 13:16

Ja kiedyś poszłam na depilacje woskiem do salony kosmetycznego całych nóg, bo była promocja. Weszłam do salonu kosmetyczka zachwalała zabieg i chwaliła się dyplomami. Kiedy się zdecydowałam po usunięciu okazało się ze nie potrafiła podstaw miałam takie siniaki na nogach ze tragedia miesiąc je leczyłam wiedz takie ważne zabiegi trzeba bardzo dobrze sprawdzić i nie żałować sobie kasy.
aneczka12
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez mika537 » 15 kwi 2012, o 19:18

ja takze bym nie lakomila sie na takie okazje... to dosc powazna decyzja i lepiej isc do wykwalifikowanej, sprawdzonej kosmetyczkii nie zalowac na to pieniedzy jezeli juz sie decydujemy...
mika537
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez golden_eye » 16 kwi 2012, o 12:54

Cena jest zdecydowanie podejrzana, taki makijaż kosztuje co najmniej dwa razy więcej. Tak niska cena może świadczyć albo o słabej jakości barwników użytych do makijażu albo o braku kwalifikacji osoby wykonującej ten makijaż. Z tego typu zabiegami lepiej nie ryzykować i nie oszczędzać, bo konsekwencje mogą sie okazać opłakane w skutkach.
Znajdź dobry salon, poszukaj opinii zadowolonych klientek, odłóż trochę więcej pieniędzy i dopiero decyduj się na trwały makijaż :)
golden_eye
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez mika537 » 16 kwi 2012, o 17:19

tymbardziej, ze z tego co wiem o makijazu permanentnym to sam kontur ust kosztuje mniej więcej 600zł a wypełnienie całych ust kolorem ok.1000zł! nie ryzykuj naprawdę jesli sie wykonuje taki zabieg to tylko w zaufanym gabinecie pod czujnym okiem specjalisty bo taki zabieg wykonany "na odwal" moze cie oszpecic a nie upiekszyc... dobrze sie rozeznaj w salonach zanim sie zdecydujesz
mika537
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez kinia66 » 17 kwi 2012, o 01:35

Niestety,ale takie rzeczy są bardzo drogie,także ta cena jest na pewno przekrętem.W dużych miastach jest na pewno dużo salonów,wartych uwagi.Ja pochodzę z małego miasteczka i nie miałam tyle szczęścia.Mój makijaż kosztował małe pieniądze,ale cóż chciałam pięknie wyglądać.To trwało raptem dzień,a później wolę tego nie komentować.

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Makijaż robić?

Postprzez aneta23 » 17 kwi 2012, o 18:39

Na takich zabiegach można oszczędzać. Ten makijaż ma Ci posłużyć kilka lat, więc uważam,że nie warto ryzykować. Dużo się słyszy o tym,że jakieś tanie salony zepsuły niejednej kobiecie makijaż permanentny. Ja mam swój sprawdzony salon, robiłam tam ten makijaż i niedawno byłam na odświeżeniu, które robi się po 2 latach. Ten salon to Chantal przy ul. Karolkowej w Warszawie. Jeśli mieszkasz w tych okolicach to polecam :)
aneta23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 paź 2011, o 21:51

Re: Makijaż robić?

Postprzez kinia66 » 18 kwi 2012, o 00:44

Mieszkam niestety daleko od Warszawy,ale szczerze powiem,że marzy mi się ucieczka do Wawki i poddanie się wszelkim zabiegom salonowym:) Może kiedyś to zrealizuję.A popularny jest ten Salon,mają jakąś swoją stronę internetową?

kinia66
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 lut 2012, o 15:11

Re: Makijaż robić?

Postprzez golden_eye » 18 kwi 2012, o 09:55

aneta23, napisz co dokładnie robiłaś i ile płaciłaś? Będziemy miały jakies porównanie cenowe ;)
No grunt to właśnie znaleźć dobre miejsce z wykwalifikowaną kosmetyczką. A czy do takiego makijażu stosuje się jakieś znieczulenie? Bolesny jest taki makijaż?
golden_eye
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez limonkanesti » 18 kwi 2012, o 10:52

kreska za 100 zł to bardzo tanio.. wiem, bo sama sobie robilam taki makijaz i placilam wiecej. takze jesli chcesz to powiem Ci, ze ceny sa bardzo dobre.
limonkanesti
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez golden_eye » 19 kwi 2012, o 00:11

limonkanesti napisał(a):kreska za 100 zł to bardzo tanio.. wiem, bo sama sobie robilam taki makijaz i placilam wiecej. takze jesli chcesz to powiem Ci, ze ceny sa bardzo dobre.

No właśnie chodzi o to, że ceny są aż "za dobre", tzn. podejrzanie niskie, dlatego nie warto ryzykować, bo może się okazać, że zamiast się upiększyć, to sie oszpecimy na dobre kilka lat.
golden_eye
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez mika537 » 19 kwi 2012, o 12:31

a ktoras z was robila moze taki zabieg na usta? robilyscie sam kontur czy cale wypelnienie? moze ktoras cos opowiedziec na ten temat:)?
mika537
 

Re: Makijaż robić?

Postprzez milivanili » 9 maja 2012, o 12:38

ja uważam, że makijaż pernamentny to nie jest dobry pomysł, trzeba trafić na naprawdę dobrego specjalistę, żeby się nie oszpecić :/
duzo łatwiej jest wybrac się na jakiś kurs wizażu, gdzie odpowiedni ludzie doradzą i pomogą w tym jak się ładnie umalowac, uczesać czy dobrac kolory :)
wtedy sie nie trzeba martwić o makijaż i pomysł na niego, bo ma się ich aż za dużo :)
AP edukacja ma fajne kursy wizażu, widziałam gdzieś nawet ostatnio na citeam albo gruponie, że były nawet bardzo tanie :)
milivanili
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 maja 2012, o 12:23

Re: Makijaż robić?

Postprzez Ernesta » 28 mar 2013, o 12:28

fajne inspiracje można czerpać z Pałacu kolorów
http://www.album.palackolorow.pl
dobrze wydany,zawiera sporo zdjęć.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Makijaż robić?

Postprzez sovvita » 28 mar 2013, o 14:59

Wszystkie sztuczki w makijażu są fajnie opisane w albumie,poradniku czy nawet przewodniku Pałac kolorów.Magia makijażu.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: Makijaż robić?

Postprzez gwiazdeczka12 » 24 maja 2013, o 23:43

Witajcie w końcu trafiłam i skorzystałam z godnego stylisty-cudo kobieta
makijaż i stylizacja polecam www.kasialipinska.pl
zostałam przeszkolona z makijażu i stylizacji,zrobiłyśmy zakupy-to prawdziwa'' koleżanka'' i w dodatku na tym się zna...polecam warto skorzystać
gwiazdeczka12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 24 maja 2013, o 22:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]