Czy ciało dziewczyny zmienia się po "pierwszym razie"?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Czy ciało dziewczyny zmienia się po "pierwszym razie"?

Postprzez Nataliee » 6 cze 2013, o 11:28

Niedawno przeżyłam swój pierwszy raz z chłopakiem. Czytałam na kilku forach, że po pierwszym stosunku ciało kobiety się zmienia. Co się zmienia? pomóżcie
Nataliee
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 cze 2013, o 11:13

Re: Czy ciało dziewczyny zmienia się po "pierwszym razie"?

Postprzez Hadassa » 6 cze 2013, o 11:41

Czy ja wiem... Powiedziała bym raczej, że stajesz się bardziej świadoma swojego ciała..
ale to też przychodzi z czasem...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Czy ciało dziewczyny zmienia się po "pierwszym razie"?

Postprzez Klarina » 6 cze 2013, o 15:27

Zmienia się to, że nie jesteś już dziewicą i jedyna zmiana jaka zaszła, to utrata błony dziewiczej podczas stosunku. Ale nie jest powiedziane, że do tego doszło, bo różne przypadki są :) A poza tym nie wiadomo, czy nie przerwana została wcześniej, np. wskutek gimnastyki, w trakcie choroby i innych sytuacji. Także z takich fizycznych zmian to tyle :) A ze świadomością swojego ciała to prawda - czujesz się tak bardziej kobieco :) Ale to wszystko z czasem przychodzi :)

O dietach, zdrowym jedzeniu i odchudzaniu:
www.dbajoswojalinie.pl
Avatar użytkownika
Klarina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 30 kwi 2013, o 09:02

Re: Czy ciało dziewczyny zmienia się po "pierwszym razie"?

Postprzez lokowka » 6 cze 2013, o 19:49

ja slyszalam, ze powiększają się piersi, ale nie wiem czy to prawda :P mi się powiększyły, ale możliwe, że na skutek brania tabletek antykoncepcyjnych
Avatar użytkownika
lokowka
Fajna Kobietka
 
Posty: 143
Dołączył(a): 17 maja 2012, o 11:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]