Tort dla chłopaka

Masz jakieś sprawdzone sposoby na dobre jedzonko? Znalazłaś właśnie smaczny przepis na romantyczną kolację i chcesz się nim podzielić? Nie masz pomysłu co zrobić na obiad? Odpowiedzi znajdziesz w tym temacie.

Tort dla chłopaka

Postprzez nightlife » 18 kwi 2012, o 13:15

Dziewczyny potrzebuje jakiegoś dobre i sprawdzonego przepisu na mega dobry tort, mianowicie mój chłopak ma w poniedziałek urodziny i chcę mu coś upiec. Najlepiej żeby nie było w nim galaretki i owoców w kremie:) :cooking

Obrazek
Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie.
Avatar użytkownika
nightlife
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 1 kwi 2012, o 09:53
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Tort dla chłopaka

Postprzez Olka » 18 kwi 2012, o 13:27

Jakiś czas temu robiłam ten tort czekoladowy :) wyszedł naprawdę boski , wszyscy bardzo chwalili a ja rosłam z dumy :)

http://youtu.be/wZ-yh-2rvK0
Olka
 

Re: Tort dla chłopaka

Postprzez tusia25 » 24 kwi 2012, o 21:20

nio cóż... ale wszystko "torebkowe" ja robię tak, że piekę biszkopty, ciemniejszy (lub jaśniejszy, jak kto woli) jako 1/2 klasycznego przepisu biszkoptowego i krem. Gotuję budyń z mąki pszennej i ziemniaczanej i mleka oczywiście z cukrem:) jak wystygnie miksuje z masłem roślinnym i jest gotowy, nim przekładam i dekoruję. Biszkopty nasączam albo herbatą z "wkładką" albo amaretto. i tyle w sumie:) aaaa no i jak ktoś chce ciemny krem to oczywiście dodaje kakao. A do dekoracji można użyć czekolady, owoców itp. :)
tusia25
 

Re: Tort dla chłopaka

Postprzez justyna1981 » 23 cze 2013, o 21:21

tusia fajny przepis na tort urodzinowy tak na szybko :)
apropo tortów to dla mnie są zawsze super dekoracje: najlepiej jak mają jakiś kształt np. Obrazek to od razu robi wrażenie i nie wiadomo, czy jeść, czy podziwiać :D
justyna1981
 

Re: Tort dla chłopaka

Postprzez alapluska » 28 cze 2013, o 14:39

Oj, ja też uwazam, że niektore dekoracje tortow to przechodza same siebie, nic tylko patrzeć i podziwiać i nie jeść. nawet prpgramy o tym robią, tam to dopiero się dzieje!
alapluska
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]