Czy to się uda?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Czy to się uda?

Postprzez Lyck » 3 cze 2013, o 15:36

Przy wadze 69 kg i 160 cm wzrostu, możliwe jest schudnięcie 10 kg w 7 tygodni, przy 2 godzinach ćwiczeń dziennie? I ile kcal jeść? Z tym nie mam problemu. Ostatnio przez pół roku, bez większych zmian nawyków żywieniowych, tylko dołączając ćwiczenia schudłam 10 kg.
I jeszcze jedno. Czy później ważąc te 59 kg, aby chudnąć 0,5 kg na tydzień wybrać dietę 1500 czy 1800 kcal?
Lyck
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 cze 2013, o 15:34

Re: Czy to się uda?

Postprzez Gumkadowlosow » 24 cze 2013, o 21:45

co do drugiej części pytanie, to przyznam, że nie wiem. co do pierwszej, to powinnno się udać, choć wiele zależy od twojej determinacji ;) jak chcesz przyspeiszyć spalanie tłuszczu, to możesz użyć jakichś wspomagaczy typu figura extraslim - mnei pomaga.
Gumkadowlosow
Miła Kobietka
 
Posty: 36
Dołączył(a): 2 lis 2012, o 18:44

Re: Czy to się uda?

Postprzez kukilka » 7 lip 2013, o 00:16

Przede wszystkim nie powinno się chudnąć więcej niż 1 kg/tydzień, dlatego 10 kg w 7 tygodni to zdecydowanie za dużo, szczególnie przy twojej wadze. Poza tym pamiętaj, że jeśli będziesz dużo ćwiczyć to zwiększy się tkanka mięśniowa, która całkiem sporo waży.
Ćwicząc 2 godziny dziennie potrzebujesz znacznie więcej kalorii. Są w sieci kalkulatory dzięki którym obliczysz dokładnie ile.
I przede wszystkim pamiętaj, żę dieta to nie tylko liczenie kalorii, ale też odpowiednie zbilansowanie białka, tłuszczów i węglowodanów. I przez zbilansowanie mam na myśli to, że nie chodzi o całkowite wykluczenie np. tłuszczów, tylko przyjmowanie ich w zdrowej formie (tłuszcz rybi lub olej rzepakowy są bogate w kwasy omega-3, dobre dla organizmu).
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron