ODCHUDZANIE-brak silej woli

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez Serduszko27 » 20 maja 2013, o 07:29

Mam problem z zachowaniem silnej woli staram się żeby schudnąć lecz zawsze konczy się to podjadaniem słodyczy nie mogę się opanować po prostu, ostatnio bardzo przytylam zblizaja się wakacje wyjścia na plaze a ja znow będę miała problem żeby wyjść na plaże.Nawet zauważyłam ze ciężko mi wyjść do ludzi na jakas impreze bo zle się czuje w swojej skórze ,ozna powiedzieć ze czuje się zakompleksiona.Teraz waże prawie 75 kg może tego po mnie ie widać bo jestem nabita ale mam brzuch który chce zredukować i w biodrach mi się przybrało bardzo dużo.Wiem ze 2 tyg ciężkiej pracy i będę widziala duże rezultaty tylko boje się efektu jojo, pomóżmy sobie wspierajmy się.
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez Serduszko27 » 21 maja 2013, o 06:11

kolejny dzień diety, wczoraj 40 minut aerobiku, potem wyruszyłam pobiegać wieczorkiem 4 km zrobiłam :) dziś do pracy na 10 ale poki co będę się starala pic dużo wody i zjeść kromke razowego chlebka a potem woda na oczyszczeie z toksyn po 18 jogurcik naturalny. musze się troszkę oczyscic i nabrać sil witalnych...
Avatar użytkownika
Serduszko27
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 17 maja 2013, o 18:55

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez dzo » 21 maja 2013, o 18:29

sama ze sobą piszesz ?
dzo
 

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez Hadassa » 22 maja 2013, o 09:55

tak mi się wydaje, że może po porstu założyć jeden temat, na zasadzie mój dziennik odhudzania i każda będzie mogła opowiadać :)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez Iwona Waleczko » 22 maja 2013, o 17:18

Jeśli będziesz ćwiczyć to nie będziesz miała efektu jojo bo mięśnie spalają kalorię a jeśli je stymulujesz do wzrostu czyli ćwiczysz to z dnia na dzień będziesz mieś większe spalanie :)

Iwona Waleczko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 22 maja 2013, o 16:55

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez mysiawwr » 23 maja 2013, o 15:09

A jeść lubisz? hehe
uwierz mi, dobra żywność to dieta. Sama jestem na to przykładem. Wejdź i się przekonaj ; SPAM - znajdziesz tu różne typy diet, dowiesz się ciekawych rzeczy. Marka EatZone jest stworzona właśnie dla kobiet. :) Dla chcącego nic trudnego :)

Ostatnio edytowano 23 maja 2013, o 15:35 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mysiawwr
 

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez kukilka » 7 lip 2013, o 00:19

Może narzucasz sobie zbyt duży rygor? Zacznij od małych kroków, zmieniaj nawyki stopniowo. Na początek zacznij od zamienników - ciemny chleb zamiast jasnego, banan zamiast batonika, olej rzepakowy zamiast masła do smażenia, pieczone zamiast smażonego na głębokim tłuszczu i tak dalej... kolejne kroki wdrażaj stopniowo, w ten sposób nie będziesz mieć problemów z zapanowaniem nad zachciankami :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez majkaaa9 » 7 lip 2013, o 16:51

No nie ma co ukrywać- tutaj największym wrogiem jesteś Ty sama. Jeśli nie wyrobisz w sobie zdecydowania i silnej woli, to żadna dieta się nie powiedzie.
majkaaa9
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:28

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez Sprinter » 8 lip 2013, o 23:31

kukilka napisał(a):Może narzucasz sobie zbyt duży rygor? Zacznij od małych kroków, zmieniaj nawyki stopniowo. Na początek zacznij od zamienników - ciemny chleb zamiast jasnego, banan zamiast batonika, olej rzepakowy zamiast masła do smażenia, pieczone zamiast smażonego na głębokim tłuszczu i tak dalej... kolejne kroki wdrażaj stopniowo, w ten sposób nie będziesz mieć problemów z zapanowaniem nad zachciankami :)


Dokładnie małymi krokami dojdziesz do celu ;)

Czy ktoś był w hotel mielno, w tym roku? Jak wrażenia?

Ostatnio edytowano 20 sie 2013, o 00:52 przez Sprinter, łącznie edytowano 1 raz
Sprinter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 cze 2013, o 17:47

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez malina24 » 9 lip 2013, o 12:09

Sprinter napisał(a):
kukilka napisał(a):Może narzucasz sobie zbyt duży rygor? Zacznij od małych kroków, zmieniaj nawyki stopniowo. Na początek zacznij od zamienników - ciemny chleb zamiast jasnego, banan zamiast batonika, olej rzepakowy zamiast masła do smażenia, pieczone zamiast smażonego na głębokim tłuszczu i tak dalej... kolejne kroki wdrażaj stopniowo, w ten sposób nie będziesz mieć problemów z zapanowaniem nad zachciankami :)


Dokładnie małymi krokami dojdziesz do celu ;)


do tego jeszcze można zredukować użycie masła/margaryny a w razie uczucia głodu pić dużo herbaty :)

skuteczna dieta?
malina24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 12:04

Re: ODCHUDZANIE-brak silej woli

Postprzez kotyx » 9 lip 2013, o 14:03

Spróbuj zwykłej gotowanej herbaty wg przepisu Ojca Grande.
Potrafi mocno rozkręcić metabolizm.

Kolorowa, niebanalna bielizna damska KEY.
Avatar użytkownika
kotyx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 9 lip 2013, o 13:49
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Oli