Jak wspomagać opalanie ?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Jak wspomagać opalanie ?

Postprzez kari_donsion667 » 29 lip 2013, o 10:40

Czy konieczne jest stosowanie tylu zasad opalanie, żeby opalić się równo i bez poparzeń ? SPAM wspomagacie się tabletkami z beta karotenem ??

Ostatnio edytowano 29 lip 2013, o 10:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kari_donsion667
 

Re: Jak wspomagać opalanie ?

Postprzez geter » 29 lip 2013, o 16:22

Tak, jest to możliwe, ale moim zdaniem bez sensowne. Teraz tyle słońca, po co wspomagać dodatkowo? Lepiej się chronić :)

Pozdrawiam, Maria
http://scyzoryki.pl
geter
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 29 lip 2013, o 16:02
Lokalizacja: Kraków

Re: Jak wspomagać opalanie ?

Postprzez guacamole » 30 lip 2013, o 11:44

Ja od lat używam mleczka, balsamu, mazidła (jak zwał tak zwał) kakaowego ziaji. Na codzień się nie nadaje, bo jest zbyt tłusty i wysusza skórkę ale nałożony przed opalaniem przyśpiesza proces i nadaje opaleniźnie ładnego odcienia. Karoten nie jest dobrym pomysłem, chyba ze chcesz być pomarańczowa jak marchew, albo blacharka z gimnazjum. :p

Avatar użytkownika
guacamole
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 11:34

Re: Jak wspomagać opalanie ?

Postprzez kukilka » 5 sie 2013, o 16:34

guacamole - sprostujmy, karoten w tabletkach nie jest dobrym pomysłem. Ale ten naturalny zawarty w żółtych, pomarańczowych i czerwonych warzywach i owocach, oraz niektórych olejach roślinnych np. rzepakowym jest bardzo ok :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]