Usuwanie rozstępów w Warszawie - jaki salon?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Usuwanie rozstępów w Warszawie - jaki salon?

Postprzez asica1982 » 27 lip 2013, o 14:03

Hej!!
Po odchudzaniu mam okropne rozstępy.... nie mogę na siebie patrzeć w lustrze nie mówiąc już o pokazaniu się gdzieś na plaży czy nad wodą. Przez to nie mam nawet ochoty aby mąż mnie widział taką.

Możecie forumowiczki polecić jakiś salon do usuwania rozstępów w Warszawie? Jestem gotowa i zdeterminowana ... naprawdę te rozstępy są dla mnie okropnym problemem i chciałabym je usunąć!!!
Pozdrawiam, Asia
asica1982
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 14:00

Re: Usuwanie rozstępów w Warszawie - jaki salon?

Postprzez karmazynn » 29 lip 2013, o 19:17

Moja przyjaciółka usuwała w salonie Chic-spa na Żelaznej i poleca bo po kilku zabiegach dało pożądany efekt i pozbyła się rozstępów (a ja mogę potwierdzić bo mi pokazywała brzuch po zabiegach :) )

Na pewno jest kilka takich salonów ale każdy ma inne ceny a to też jest w sumie ważne, prawda? Tańszy wcale nie znaczy lepszy...
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Usuwanie rozstępów w Warszawie - jaki salon?

Postprzez Fafik » 29 lip 2013, o 19:40

mahloja
Fafik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lip 2013, o 11:04

Re: Usuwanie rozstępów w Warszawie - jaki salon?

Postprzez asica1982 » 7 sie 2013, o 00:16

karmazynn napisał(a):Moja przyjaciółka usuwała w salonie Chic-spa na Żelaznej i poleca bo po kilku zabiegach dało pożądany efekt i pozbyła się rozstępów (a ja mogę potwierdzić bo mi pokazywała brzuch po zabiegach :) )

Na pewno jest kilka takich salonów ale każdy ma inne ceny a to też jest w sumie ważne, prawda? Tańszy wcale nie znaczy lepszy...


Witaj
Dziękuję za polecenie :) Mogłabyś się spytać koleżanki i napisać o samym zabiegu coś więcej? Jak on wygląda, co się tam stosuje no i czy jest bolesny, co i jak - proszę... ! :)
asica1982
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 27 lip 2013, o 14:00
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]