Plamienie po miesiączce ??

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Plamienie po miesiączce ??

Postprzez agateczkak » 19 maja 2011, o 17:30

Witam koleżanki. Od kilku dni zaczełam plamić na kolor brązowy, powoli się przeistacza nawet w krew. Plamienie mi się pojawiło po okresie 11 dni. Nie przyjmuje żadnej antykoncepcji. Niewiem co to może być, pomocy !! Martwię się, może to być ciąża, czy może jakieś zmiany hormonalne czy może jeszcze gorsza jakiś nowotór !!! !POMOCY :((
agateczkak
 

Re: Plamienie po miesiączce ??

Postprzez Depresja40 » 20 maja 2011, o 10:24

Kilka lat temu tez miałam takie problemy, lekarz wysłał mnie do szpitala gdzie zrobiono mi wyłyżeczkowanie macicy czyli oczyścili mnie tam...dostałam znieczulenie ogólne. Pobrany materiał lekarz przekazuje do badania histopatologicznego( wyklucza złosliwy nowotwór). Na drugi dzień (albo i tego samego dnia) juz mnie wypisali do domu. Z tej wizyty w szpitalu mam przykre wspomnienia...
Depresja40
 

Re: Plamienie po miesiączce ??

Postprzez agusnysa » 20 maja 2011, o 10:38

..nigdy nie można bagatelizować. Gdy tylko się pojawi, trzeba iść do lekarza. U kobiet, które regularnie miesiączkują, plamienie może oznaczać jakieś schorzenie narządu rodnego. Może to być stan zapalny, krwawiąca nadżerka szyjki macicy, nowotwór...
agusnysa
 

Re: Plamienie po miesiączce ??

Postprzez agateczkak » 20 maja 2011, o 19:08

I coś u ciebie wykryli ?? Wydaje mi się że to powoli mi przechodzi, znaczy się ze już mniej krwawię, choć jest jeszcze brązowa wydzielina :(.
agateczkak
 

Re: Plamienie po miesiączce ??

Postprzez dzo » 20 maja 2011, o 20:07

agateczkak a współżyłaś po miesiączce ?? bo jeśli tak to może po prostu sobie w środku coś obtarłaś i dlatego plamisz :?
dzo
 

Re: Plamienie po miesiączce ??

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 18:52

hmm, skoro to 11 dni to niepokojące :| jesteś pewna że to krwawienie po miesiączce, a nie np. krwawienie z jelita? jeśli problem się powtórzy to jednak polecam konsultacje z lekarzem. Nigdy nic nie wiadomo, a zdrowie jest najważniejsze.
mikiqu
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]