Projekt łazienki - samodzielnie?

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 29 kwi 2013, o 14:44

Czy nie mając zielonego pojęcia o temacie, jestem w stanie samodzielnie wykonać projekt mojej łazienki? Stworzyć jakąś ciekawą aranżację, która będzie odpowiednia? Jak to wygląda u was?
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez Misiek » 2 maja 2013, o 16:50

A jeśli nie umiesz naprawić samochodu to go naprawisz?
Wszystkiego trzeba się najpierw nauczyć. W sieci masz przecież darmowe programy do projektowania wnętrz. Posiedź trochę nad nimi to coś tam ci z tego wyjdzie.
Misiek
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 3 maja 2013, o 19:00

No i musisz wiedzieć czego chcesz bo sam projekt czy darmowy ściągnięty z sieci program na niewiele mogą się zdać.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 6 maja 2013, o 15:05

Wiem czego chcę od projektu - chcę go dać wykonawcy do realizacji. Ja nie mam zamiaru realizować projektu samodzielnie, nie znam się kompletnie na takich rzeczach ;-)
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez Emcia » 7 maja 2013, o 14:34

Cóż, można samemu zaplanować co będzie się znajdowało w łazience, ale profesjonalnego projektu się nie stworzy. Do tego najlepiej zatrudnić profesjonalistów - architektów wnętrz, wtedy projekt będzie porządny. :) Bardzo fajne realizacje łazienek (projekt + wykonanie) ma na koncie Urzadzamypodklucz.pl, a tu ich porada na ten temat.
Avatar użytkownika
Emcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 13:31

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 7 maja 2013, o 15:08

Znalazłem gotowca - http://www.projektujemy.meble.pl/projekt,proj6387.html Mają tam również program do projektowania, ale patrząc na to co ludzie robią, to chyba nie jest najlepsza koncepcja dla mojej osoby ;-)
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez Misiek » 8 maja 2013, o 17:58

Przecież to wcale nie jest trudne. Ściągałeś przynajmniej tej program? Przecież wszystkie instrukcje w nim podane są w banalny sposób.
Czegoś nie rozumiesz?
Misiek
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 9 maja 2013, o 15:17

Ja wszystko rozumiem, ale zanim był stworzyła coś w takim stylu musiałoby minąć co najmniej kilkadziesiąt godzin, prawda? Proste, nie proste - wymaga czasu, a ja nie mam go aż tyle. Wykorzystamy gotowca - to jest dokładnie coś w takim stylu, jakiego oczekiwałem.
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez hanni38 » 10 maja 2013, o 17:53

Jeśli szukasz ciekawych inspiracji na urządzenie łazienki zajrzyj na stronę roca.pl
hanni38
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 10 maja 2013, o 17:25

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 13 maja 2013, o 15:07

Fajnie gdybyś przynajmniej zajrzał do tego co znajduje się pod wcześniej umieszczonymi linkami. Nie znajdziesz tam żadnego wyposażenia - chodziło o wstępny projekt pomieszczenia!
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez Misiek » 13 maja 2013, o 15:25

Róbcie jak chcecie, tylko nie wiem po co to całe zawracanie głowy ;-)
Prezjrzyj sobie też inne projekty - http://www.projektujemy.meble.pl/proj,lazienka Może wcale nie jest tak, że ten będzie optymalny?
Masz tam kilka propozycji dla łazienek o podobnej wielkości.
Misiek
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez apollo » 14 maja 2013, o 15:41

To nie było zawracanie głowy tylko normalne pytania i wnioski. Dzięki za linki - ja już widziałam te wszystkie projekty i już zdecydowaliśmy się na taki, który naszym zdaniem będzie odpowiedni. Dzięki wszystkim za rady ;-)
apollo
 

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez agika37 » 30 maja 2013, o 15:20

Jeszcze tylko dodam coś od siebie, uważam że łazienka powinna być przede wszystkim funkcjonalna, łatwa w utrzymaniu, czysta i estetyczna, ja w swojej łazience zamontowałam nowoczesne baterie łazienkowe,białe meble z połyskiem i okrągłą umywalkę nablatową
agika37
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 30 maja 2013, o 14:47

Re: Projekt łazienki - samodzielnie?

Postprzez cykoria » 7 sie 2013, o 10:43

Przy urządzaniu mieszkania radze się znajomych lub szukam aranżacji w internecie. Obecnie jestem na etapie remontu łazienki i trafiłam na ciekawą informację jakie wytrzymałe mogą być stelaże podtynkowe. Zastanawiam się nad zakupem takiego, ponieważ będzie on schowany pod glazurą i może warto zainwestować w jego zakup.

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
cykoria
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]