Krem na modelowanie piersi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Krem na modelowanie piersi

Postprzez lepka21 » 19 lis 2012, o 17:36

Witam, zaczne od tego, ze nie jestem zadowolona z moich piersi tzn sa małe i jakies nie wymiarowe ale znalazłam właśnie krem krem oraz suplement diety, który poprawia niby wygląd piersi oraz zwiększa ich rozmiar firmy Breast Actives. Znalazłam go tutaj na stronie dermalab.pl/7,breast-actives.html . Warto kupowac cos takiego czy to serio mi pomoże ?
lepka21
 

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez martula11 » 20 lis 2012, o 17:27

mysle ze to jednej pomoze drugiej nie ;p moze lepiej jakies cwiczenia?

Lajkujcie mój profil
martula11
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 22:55

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez aga.ta » 23 lis 2012, o 18:45

parę lat temu było w sieci głośno o masażu okrężnym piersi (codziennie 50 kółek, albo nawet więcej? z dowolnym kremem) i wg mnie to o ten masaż przede wszystkim chodzi. przy regularnym masowaniu zbędne są super push up kremy, zresztą i tak najczęściej wskazane jest je odpowiednio wcierać?
Jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie z błędu, sama zaopatrzę się w coś skutecznego :)
Avatar użytkownika
aga.ta
Miła Kobietka
 
Posty: 94
Dołączył(a): 4 paź 2012, o 15:24

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:21

Jak dla mnie takie tabletki to jedna wielka ściema. I nie wierze w ich działanie i śmieszą mnie kobiety, które wierzą w takie tabletki. Trzeba akceptować woje ciało takim jakie jest. Można też zafundować sobie serię ćwiczeń, które ujędrnia i poprawią wygląd naszego ciała.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez vfgb » 2 gru 2012, o 16:35

Siluette to krem powiększający i uwydatniający piersi, najbardziej nowoczesny i skuteczny na rynku. Nasz produkt stworzony został ze składników w 100% naturalnych, opracowanych specjalnie po to, by naturalnie stymulować wzrost piersi, jaki normalnie zachodzi w okresie dojrzewania płciowego. Daje wzrost piersi tak w objętości, jak i w kształcie.

Ale ubaw! boys en granada no i dodatkowo viajes fin de curso
vfgb
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2 gru 2012, o 16:30

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez ola25 » 4 gru 2012, o 19:27

Ja bym w to nie wierzyła...

Uzywam olympus e-pl3 i polecam
ola25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 16:39

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez bettti86 » 5 gru 2012, o 11:24

wydaje mi się, że masaż i codzienne balsamowanie powinno wystarczyć, odpowiednia bielizna oczywiście też jest ważna, najlepiej skorzystać z porady brafitting'u w sklepie bieliźniarskim :) dobrze dobrany stanik też potrafi zdziałać cuda
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez taka-Ja » 6 gru 2012, o 20:05

Ja też z natury jestem "deską", ale moja bratowa poleciła mi fajny krem do biustu. Używam go już 3 miesiące i muszę przyznać, że razem z ćwiczeniami na ładny biust dał mi niespodziewane efekty. Piersi faktycznie są powiększone, nawet mój chłopak zauważył różnicę. I jeszcze na dodatek skóra jest tak fajnie napięta.
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez Katia » 7 gru 2012, o 12:28

Piszecie o kremie i ćwiczeniach. Jakie ćwiczenia wykonujecie, prócz masowania dookoła?

Katia
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 lis 2012, o 19:16
Lokalizacja: Kraków

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez Irena19755 » 6 sie 2013, o 01:28

Nie jestem zadowolona z moich piersi są bardzo małe, znalazłam tabletki oraz witaminy które pomagają zwiększyć piersi. Znalazłam na stronie SPAM czy ktoś słyszał a może używał tych tabletek ??
pozdrawiam!!

Ostatnio edytowano 10 sie 2013, o 07:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Irena19755
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sie 2013, o 01:24

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez nati18 » 7 sie 2013, o 09:50

a co jeśli przestaniecie używać tego kremu ? Piersi sie nie zmienia zmniejszą będą "wisieć " ?

Kochać to nie trzymać za rękę, lecz puścić ją by druga osoba nauczyła się chodzić w miłości.
Avatar użytkownika
nati18
Fajna Kobietka
 
Posty: 159
Dołączył(a): 23 maja 2013, o 19:29

Re: Krem na modelowanie piersi

Postprzez vaniliiia » 7 sie 2013, o 11:39

Wrócą do poprzedniego kształtu i rozmiaru.

Obrazek


♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦
Vice Miss Babskich Spraw 2013
vaniliiia
Kobietka Expert
 
Posty: 2934
Dołączył(a): 26 lut 2013, o 19:58
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]