płyn do mycia naczyń

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

płyn do mycia naczyń

Postprzez grazynka12 » 3 kwi 2013, o 23:10

Jaki płyn do mycia naczyń używacie? Zauważyłam, że mój obecny jakoś podrażnia mi skórę. Zastanawiam się nad Purem, bo jutro w polo market ma być za 4 zł, to tanio myslę, ale nigdy nie używałam. A Wy? A może jakiś inny możecie polecić?
grazynka12
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 4 kwi 2013, o 16:38

Obojętnie jakiego bym nie używała to nic mi się ze skórą nie dzieje (na szczęście) ale też kupuje Pur albo Fairy tylko balsam. Myślę, że może dlatego mam nie podrażnioną skórę dłoni.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez 23marcin23 » 8 kwi 2013, o 10:24

Najlepsze płyny do mycia naczyń są w biedronce, ładnie pachnie są dwa kolory niebieski i zielony polecam!

Kompleksowe Przeprowadzki na terenie Wrocławia - http://tanie-przeprowadzki.wroclaw.pl
23marcin23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 10:16

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez Hadassa » 8 kwi 2013, o 10:38

Ja dośc długo używam Pur i jestem zadowolona...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez a_gatka » 12 kwi 2013, o 17:54

Kiedyś używałam Ludwika albo Tymka, a ostatnion wróciłam do E , bo mi akurat wpadł w oko w Biedronce. Tyle, że pierwszy raz wzięłam ten biały, Balm. Jest w porządku i dobrze się nim myje.
a_gatka
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez G**** » 12 kwi 2013, o 18:02

Ja uzywam tylko fairy i zadnego innego.
G****
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez hazel » 12 kwi 2013, o 19:16

Fairy! 1 butelka wystarcza na pół roku :D

Ktoś wie z Was, ile kosztuje budowa domu? Potrzebuję szacowanych liczb... wszelkie propozycje mile widziane.
hazel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 kwi 2013, o 19:06

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez pomcia » 13 kwi 2013, o 10:51

Ja po Ludwiku mam mega uczulenie, teraz wzięłam ten tani z biedry i normalnie masakra z rękami. Już 4 dzień leczę. Kiedyś miałam naturalny delikatny z Lily's eco clean był b. dobry tylko, że cena trochę wyższa niż te popularne. Nie wiem co producenci zaczęli dodawać do płynów ale w takim razie muszę nauczyć się zmywania w rękawiczkach, albo sama będę płyn robić.
pomcia
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez MamaAnia » 15 kwi 2013, o 09:56

Ja mam balsam E ;) Pomcia może spróbuj, zawiera ekstrakt roślinny z aloesu, który znany jest ze swoich właściwości łagodzących więc nie powinien podrażniać rąk.
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez ollaa » 15 kwi 2013, o 11:35

mój ulubiony to ludwik, jakoś zawsze gdy kupię inny nie jestem już tak zadowolona:)
ollaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 11:18

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez pomcia » 29 kwi 2013, o 09:51

MamaAnia napisał(a):Ja mam balsam E ;) Pomcia może spróbuj, zawiera ekstrakt roślinny z aloesu, który znany jest ze swoich właściwości łagodzących więc nie powinien podrażniać rąk.


Mam też E ale szczerze mówiąc bez szaleństw. No niestety coś dodają do płynów co totalnie masakruje moją skórę. Chyba będę musiała przejść pernamentnie na ekopłyn do naczyń.
pomcia
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez MamaAnia » 30 kwi 2013, o 23:01

może po prostu jesteś uczulona na jakiś składnik większości płynów? Ja nie mogę ludwika, po E nic się nie dzieje.

Przy takiej alergii to chyba najlepiej zainwestować w zmywarkę ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez bajaderka » 5 maja 2013, o 23:52

U mnie najczęściej jest E z aloesem i jakoś daje radę. A skórę mam dość wrażliwą.
Avatar użytkownika
bajaderka
Miła Kobietka
 
Posty: 86
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 20:47

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez pannaM » 10 maja 2013, o 21:58

Niezłe są te płyny ale już tak tanie nie są. Teraz mam pura, może być. A spośród naturalnych płynów do mycia coś polecicie? Nigdy chyba nie miałam, chciałabym spróbować. Nauczyłam się zmywać w rękawiczkach.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez MamaAnia » 28 maja 2013, o 12:09

5 zł za butelkę płynu nie wydaje mi się dużo, tym bardziej ze dobrze zmywa i wystarcza na długo. Jakoś nie zauważę różnicy jak wydam na płyn złotówkę mniej czy więcej w ciągu miesiąca, ważne żeby dobrze mył ;)
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez pomcia » 28 maja 2013, o 16:27

O jakim płynie piszesz? 5zł za litr. Nie wiem czy zauważyłyście ale niektóre butelki - chodzi o marki mają np. 0,9 litra a optycznie wygląda na litr.
pannaM@, polecam zajrzeć na wiecejnizeko.pl tam znajdziesz całą serię ekośrodków do domu. Ocenę oczywiście pozostawiam każdemu.
pomcia
 

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez MamaAnia » 31 maja 2013, o 07:56

E jest w litrowych butelkach i płacę właśnie ok. 5 zł za litr, wystarczy mi na długo zawsze więc wole kupić taki niż tańszy i lać sporo więcej żeby dobrze mył.
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez Katrin » 31 maja 2013, o 12:27

Świetny płyn do mycia naczyń jest w biedronce, Kraft. To nie jest ten całkiem najtańszy, ale jest bardzo dobry - idealnie usuwa tłuszcz, mocno się pieni, moich rąk nie podrażnia. Warto spróbować, jest kilka zapachów do wyboru.

trampoliny ogrodowe:)
Katrin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 15 kwi 2013, o 15:54

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez vidis » 30 lip 2013, o 09:31

Fakt, ten Kraft z biedry nie jest zły. Od czasu do czasu kupuję.

pomcia napisał(a):pannaM@, polecam zajrzeć na wiecejnizeko.pl tam znajdziesz całą serię ekośrodków do domu. Ocenę oczywiście pozostawiam każdemu.


Chyba wiem o którym płynie piszesz, miałam próbkę ekologicznego płynu do mycia. I powiem, że gdyby ceny takich środków były porównywalne a nie 3 razy droższe to kto wie, pewnie przeszłabym na takie środki zupełnie. Z płynów ostatnio miałam morning fresh pamiętaci taki? No jest ok ale zupełnie nieopłacalna rzecz.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez MowisziMasz_com_pl » 8 sie 2013, o 20:36

Ja zazwyczaj kupuję starego, sprawdzonego Ludwika, najczęściej o zapachu cytrynowym. Nie kupuję tych najbardziej reklamowanych, bo nienawidzę tych głupich reklam. Jak od jednej kropelki płynu może uciekać tłuszcz z powierzchni talerza.
MowisziMasz_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 25 maja 2013, o 19:57

Re: płyn do mycia naczyń

Postprzez wegemama » 10 sie 2013, o 14:04

Dobry jest też Kraft z Biedronki :)

Buduję swoje życie na miłości fundamencie ...
wegemama
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 10 sie 2013, o 13:41
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]