Problem z łazienką

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Problem z łazienką

Postprzez czarna88 » 13 lip 2010, o 14:51

Mam za sobą remont łazienki i walczę z mężem o meble. On oczywiście musi postawić na swoim, a raczej zastawić się, żeby się postawić... Chodzi o to, że zachciał się nicponiowi najdroższych mebli w sklepie! Wpiera mi, że skoro kosztują, to będą nam długo służyć, a ja jednak troszkę na ten temat czytałam i wcale nie musimy wydawać tyle ciężko zarobionej kasy, żeby meble były dostosowane do warunków w łazience. Znalazłam pewien artykuł i zastanawiam się, czy jego to przekona... A was przekonuje??

http://www.dvd-carisma.com.pl/2010/07/12/material-na-meble/
czarna88
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez babinka » 24 lip 2010, o 00:55

Nie wiem co o nim sądzić tak naprawdę. Ja na twoim miejscu cieszyłabym sie,że twój maż chce mieć najdroższe meble- bardzo często jest na odwrót:) Nie wiem czy koniecznie trzeba mieć najdroższe meble ale na pewno nie warto interesować się tymi najtańszymi- w końcu to zakuo na lata
babinka
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez naughty_girl » 11 sty 2011, o 11:18

Ja tam tez bym się cieszyła gdyby mąż chciał droższe, ale wiadomo że bez przesady. Lubie minimalistyczne i w ciemnym brązie, u nas mamy taką szafeczkę http://www.lazienkaplus.pl/pl/zestaw-lazienkowy-kolo-twins-l59004,50931,141,i.html
naughty_girl
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez kilofka » 13 sty 2011, o 17:50

Powiedz, że ok, bedą droższe, ale on wtedy płaci za nie więcej (np 70%).
kilofka
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez babuszka » 7 lut 2011, o 17:08

naughty_girl napisał(a):Ja tam tez bym się cieszyła gdyby mąż chciał droższe, ale wiadomo że bez przesady. Lubie minimalistyczne i w ciemnym brązie, u nas mamy taką szafeczkę http://www.lazienkaplus.pl/pl/zestaw-lazienkowy-kolo-twins-l59004,50931,141,i.html


tez uważam, że cena o niczym nie świadczy, nawet wybierając coś z luxlux możesz poczuć się zawiedziona. grunt to zadowolenie z wyboru
mój mąż na szczęście zgadza się ze mną odnośnie jakichkolwiek wyborów
babuszka
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez siemienna » 17 kwi 2011, o 18:08

jakoś nie jestem przekonana do najdroższym mebli, to wyrzucanie pieniędzy. Tym bardziej, że można znaleźć coś fajnego niższym kosztem. Jakbym się napaliła na konkretne meble szukałabym go tam gdzie jest najtańszy.
siemienna
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez nasztos » 22 kwi 2011, o 09:36

Nie twierdzę, że cena jest wyznacznikiem jakości. Można poszukać fajnych odpowiedników w nieco ekonomicznej wersji, zwłaszcza, że wiele opiera się na snobizmie. Co w takim razie polecasz? ;-)
nasztos
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez siemienna » 27 kwi 2011, o 17:18

Polecam wytrwałość w szukaniu- to przede wszystkim. Sklepy internetowe bardzo często oferują fajne meble w konkurencyjnych cenach. Choćby wspomniana lazienkaplus przecież też że ma ciekawy asortyment i to nie trzeba przecież wybierać od razu tego co najdroższe.
siemienna
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez dione » 22 wrz 2011, o 13:56

Jeżeli nie wiecie na jakie meble się zdecydować, to zawsze możecie poprosić o pomoc dekoratora wnętrz. Wiem, że w N-design pracują bardzo dobrzy specjaliści. Chociaż wystarczy przejrzeć galerią na ich stronie żeby się o tym przekonać (SPAM). Powiem szczerze, że ja chciałabym mieć aranżację z co drugiego zdjęcia tam zamieszczonego.

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 13:20 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
dione
 

Re: Problem z łazienką

Postprzez apollo » 4 wrz 2013, o 12:56

Wszystkie elementy do łazienki dobieraliśmy całkowicie samodzielnie. Uważam, że jednak tak jest najlepiej. Wszystko w dobrych cenach znajdowaliśmy w sklepie SPAM, ale zawsze przed zakupem oglądaliśmy to samo w markecie. Po po prostu przez internet to samo kupowaliśmy za dwa razy mniejszą kasę.

Ostatnio edytowano 4 wrz 2013, o 13:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: proszę nie SPAMować forum
apollo
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników