Badanie znamion

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Badanie znamion

Postprzez Piórko » 5 cze 2013, o 16:46

Cześć, ostatnio szukałam najlepszego sposobu badania znamion. Mam ich kilka i dla własnego spokoju chciałabym sprawdzić, czy nie zmieniają się w coś groźnego. Ostatnio koleżanka usuwała pieprzyk i przed samym zabiegiem robiła wideodermatoskopię. Słyszeliście coś o tym badaniu? Ona zachwalała, że 15 min i problem z głowy, ale jestem ciekawa tez innych opinii:)
Piórko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 16:43

Re: Badanie znamion

Postprzez monikaw » 13 cze 2013, o 13:30

Byłam na tej wideodermatoskopii i polecam. Bardzo dobrze, że chcesz sprawdzić swoje znamiona, to bardzo ważne, a nie wszyscy o tym pamiętają. Jeśli jesteś z Warszawy to z poewnością mogę polecić Melitusa na Żoliborzu, ja tam robiłam badanie i wszystko było przeprowadzone bardzo sprawnie i profesjonalnie:)
monikaw
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:33

Re: Badanie znamion

Postprzez CynamonkaZrodzynkiem » 19 cze 2013, o 11:14

Moja siostra ma kilka dużych na plecach i lekarz dermatolog nie mówiła nic o ich złośliwości aczkolwiek siostra podczas opalania miała je zasłaniać najlepiej plastrem.

Amantium irae amoris integratio.
Avatar użytkownika
CynamonkaZrodzynkiem
Extra Kobietka
 
Posty: 270
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 13:20

Re: Badanie znamion

Postprzez różowa987 » 27 cze 2013, o 16:59

Ja mam dosyć duży pieprzyk na brzuchu. Często podrażniam go przy ubieraniu lub kąpieli :/ Zastanawiałam się czy można go usunąć. Któraś z Was usuwała pieprzyki? Nigdy wcześniej nie słyszałam o wideodermatoskopii. Na czym to polega? I czy jest to kosztowne?
różowa987
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 14 maja 2013, o 11:48

Re: Badanie znamion

Postprzez Piórko » 5 lip 2013, o 12:30

różowa987 - zdecydowałam się na to badanie, więc już mogę odpowiedzieć na Twoje pytanie:) Byłam na nim w Melitusie, który tu polecaliście. Badanie serio trwało kilkanaście minut. Lekarz przyłożył mi do znamienia specjalną kamerę, która od razu przerzuciła obraz do komputera i od razu nastąpiło badanie. Szybko i sprawie, tak jak pisaliście:) Zapłaciłam 300zł.
Piórko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 5 cze 2013, o 16:43

Re: Badanie znamion

Postprzez kari_donsion667 » 24 lip 2013, o 09:56

Trzeba dbać o swoją skórę i wszystkie niepokojące zmiany skórne konsultować z dermatologiem. Przeczytaj, jakie sa niepokojące objawy SPAM

Ostatnio edytowano 24 lip 2013, o 10:04 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
kari_donsion667
 

Re: Badanie znamion

Postprzez Mirabella » 1 sie 2013, o 23:08

Cześć. Mam kłopot. Na plecach pojawił mi się nowy pieprzyk, taki spory, wystający. Jestem pewna, że wczesniej go nie miałam. Czy to może być coś groźnego? Czy muszę iść z tym do lekarza?
Avatar użytkownika
Mirabella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 1 sie 2013, o 23:00

Re: Badanie znamion

Postprzez leydi » 2 sie 2013, o 22:12

Najlepiej będzie jak pójdziesz skonsultować to z dermatologiem

leydi
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 16 lip 2013, o 10:16

Re: Badanie znamion

Postprzez kukilka » 9 wrz 2013, o 01:26

Osobiście problemów z pieprzykami nie mam, ale mojego mężczyznę próbuję wysłać do dermatologa tylko, że on zapiera się rękami i nogami :( no na siłę przecież nie zaciągnę...
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]