olejek do włosów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

olejek do włosów

Postprzez kika75 » 30 wrz 2010, o 14:12

Delikatny Olejek Rekonstruujący sanotint - Ochrona dla zmęczonych, suchych, łamliwych, farbowanych włosów (po kąpielach słonecznych, morskich i w chlorowanej wodzie), pozbawionych efektu oleistości sprawdza się rewelacyjnie włosy znowu wyglądają zdrowo a co wam pomaga????
kika75
 

Re: olejek do włosów

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 09:52

Nie stosuję olejków do włosów, zdecydowanie bardziej wolę odżywki, maski i jedwab na zniszczone włosy. Natomiast kiedys używałam olejku takiego w pomarańczowej buteleczce (teraz nie pamietaj nazwy) i kupowałam do w salonie fryzjerskim. Uważam, ze własnie w takich miejscach te produkty są lepsze niż w zwykłych drogeriach i sklepach z takimi artykułami.
ninka_niebieska
 

Re: olejek do włosów

Postprzez madzia89m » 25 paź 2010, o 14:39

Olejek do włosów? Nie, dziękuję. Bardzo obciąża włosy i trzeba je myć 2 razy dziennie. Efekt daje fajny ale tylko przez pierwszą godzinę, potem wstyd wychodzić z domu ;) ja próbuję teraz odbudować swoje zniszczone włosy i mój wybór padł na to treść zmieniona przez moderatora. Fryzjer polecał więc czemu by nie spróbować :) dodatkowo na końcówki kropelka jedwabiu i jest o wiele lepiej :)

proszę nie spamować
madzia89m
 

Re: olejek do włosów

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 16:36

Zgadzam się.. jedwab na końcówki zniszczonych włosów - obowiązkowo. Ja stosuję jedwab, serum joanny lub z garniera.. uważam że są wporządku.. kazdy musi dopasowac odpowiedni dla siebie i swoich włosów. najlepiej skonsultowac się z fryzjerką, która nam doradzi i wskaże odpowiedni produkty, które zregenerują zniszczone włosy.
ninka_niebieska
 

Re: olejek do włosów

Postprzez dione » 17 gru 2010, o 15:55

Czasami również dobrze jest przejść się do fryzjera na profesjonalną regenerację włosów. Np. w warszawskim salonie Berendowicz&Kublin pielęgnacja wspomagana jest urządzeniem, które otwiera łuskę włosa, wprowadza odżywkę, a później ją zamyka. Nie ma możliwości, żebyśmy tak dokładnie zregenerowali włosy w swoim domu.
dione
 

Re: olejek do włosów

Postprzez Lady_Sisi » 11 lut 2011, o 13:03

Olejek do włosów - hmm... przyznam, że zaciekawił mnie ten temat i nawet rozejrzałam się w internecie za takimi produktami :) Znalazłam na przykład sklep ...., w którym można zaopatrzyć się w różne kosmetyki do włosów - w tym, olejki :) Spodobał mi się olejek nabłyszczający bo moje włosy nie grzeszą blaskiem ;(


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Lady_Sisi
 

Re: olejek do włosów

Postprzez kaska8787 » 16 lut 2011, o 14:10

też stosuje na zniszczone końcówki, tym bardziej że moje włosy zawsze wiążę w koka więc mają mało oddechu
kaska8787
 

Re: olejek do włosów

Postprzez Maurelia » 5 kwi 2011, o 18:24

Jeśli olejek do włosów to tylko rycynowy :)
Maurelia
 

Re: olejek do włosów

Postprzez superpiekara » 12 kwi 2011, o 15:18

a stosowałyście olejku do włosów skrzypowego albo pokrzywowego? bo gdzieś mi się przewinął w necie ale obawiam się, że będę wyglądała jak bym miała przetłuszczone włosy...
superpiekara
 

Re: olejek do włosów

Postprzez Iza » 27 maja 2011, o 11:47

Ja używam jedwabiu do włosów, olejku z firmy macadamia i olejek rycynowy.
Iza
 

Re: olejek do włosów

Postprzez agusnysa » 27 maja 2011, o 12:15

dziewczyny polecam serie loreal do bardzo zniszczonych wlosów wyprubujcie serum na zniszczone koncówki okolo 40 zł u fryzjera kupicie takie produkty. Loreal apsolut repair serum na zniszczone konce regeneruje je , wygladza, nablyszcza, działa nawilzajaco- odbudowujaco ,wlosy odzyskuja swoja naturalna młodosc , ma przyjemny zapach , wystarczy dac na same konce i nie daje ekektu "Tłustych wlosów" POlecaM!!
agusnysa
 

Re: olejek do włosów

Postprzez korowski » 11 lip 2011, o 08:56

ja stosuje olejek do włosów z avonu
stosuje go tylko ok od połowy włosów ponieważ mam ciężkie włosy z skłonnościa do przetłuszczania się
korowski
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]