MASECZKI

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

MASECZKI

Postprzez znajomek » 14 sty 2012, o 23:14

Znacie może sposób wykonania maseczki na suchą skure ?
znajomek
 

Re: MASECZKI

Postprzez Laalaa » 17 sty 2012, o 19:43

a nie latwiej uzyc gotowej? :-)
Laalaa
 

Re: MASECZKI

Postprzez WeselneZaplecze » 18 sty 2012, o 15:43

Ja często sięgam po takie gotowe jednorazowe w saszetkach. Fajny sposób bo można przetestować kilkanaście i wybrać najbardziej odpowiednią dla siebie.
WeselneZaplecze
 

Re: MASECZKI

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 16:21

oto kilka maseczek domowych na suchą skóre :)
MASECZKA Z CYTRUSÓW:
Zmieszac sok (z cytryny, pomarańczy lub grejpfruta) z niewielką ilością oliwy z oliwek i pianą ubitą z jednego białka lub żółtka. Cytrusy zawierają dużo witaminy C i kwasów AHA. Wykorzystując to skóra lekko się rozjaśni, zrogowaciały naskórek się złuszczy, a pory pozamykają się i ściągną
MASECZKA BANANOWA:
Rozgniecionego banana wymieszać starannie z kilkoma kroplami oliwy z oliwek i kilkoma kroplami soku z cytryny. Doskonale nawilża, wygładza, likwiduje podrażnienia
MASECZKA Z PIETRUSZKI:
3 łyżki stołowe twarogu zmieszac z garścią świeżo posiekanej zielonej pietruszki, nalozyc na twarz i szyję. Zmyc letnia woda. Odświeża, uspokaja, odżywia
MASECZKA Z AWOKADO:
1/2 dojrzałego owocu awokado, łyżka smietany, łyżeczka miodu, łyżeczka kremu chłodzacego. Awocado zetrzec na puree. Zmieszać ze smietana, płynnym miodem i kremem chłodzacym, tak aby otrzymać nadajaca się do smarowania pastę. Naniesć na twarz i zostawić na 20 min., zmyć letnia woda
mika537
 

Re: MASECZKI

Postprzez dzo » 18 sty 2012, o 16:22

może bym sobie zrobiła jakąś maseczkę 8-) 8-)
dzo
 

Maseczka.

Postprzez nina19 » 21 sie 2012, o 11:44

Witajcie ; ) .
Jakie maseczki najlepsze dla cery mieszanej ?
Może jakieś domowe sposoby?
Byle nie zbyt kosztowne ; P .
nina19
 

Re: MASECZKI

Postprzez dzo » 21 sie 2012, o 11:48

nina19 zanim stworzysz nowy wątek użyj opcji "Szukaj" aby sprawdzić czy już takiego nie ma.
Nie rób bałaganu na forum. Łącze tematy bo już taki jest.
dzo
 

Re: MASECZKI

Postprzez nina19 » 21 sie 2012, o 11:52

dzo napisał(a):nina19 zanim stworzysz nowy wątek użyj opcji "Szukaj" aby sprawdzić czy już takiego nie ma.
Nie rób bałaganu na forum. Łącze tematy bo już taki jest.


Spoko...
nina19
 

Re: MASECZKI

Postprzez Łucja34 » 10 wrz 2013, o 14:29

A ja wolę zrobić sobie sałatkę z owoców :cooking , lub wycisnąć sok z pomarańczy lub cytrynki, niż produkować domowym sposobem maseczki. Na rynku jest taki ich wybór i są w śmiesznych cenach, że można dobrać coś odpowiedniego dla swojej cery. Ja jestem wierna maseczkom Sorayi. Moja ulubiona i najczęściej stosowana to perfekcyjne oczyszczanie. Ona akurat jest do cery tłustej, ale w Rossmanie znajdziecie całą masę zupełnie innych tej Firmy :)
No i jeszcze jedna zaleta. Nie trzeba kupować całej tubki, bo dostępne sa w jednorazowych saszetkach, więc ekonomicznie i tanio.
Ale oczywiście kłaniam się nisko i podziwiam wszystkich, którzy takie maseczki w domku sami sobie produkują :kwiatek
Łucja34
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 14:05

Re: MASECZKI

Postprzez Ekoczestobor97 » 11 wrz 2013, o 23:45

Najlepszą maseczką jaką mogłabym zaproponować jest maseczka cynkowa, różne firmy mają ją w swoich seriach. Mam skórę raz suchą, raz tłustą i z tej maski jestem najbardziej zadowolona :)
Ekoczestobor97
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 09:54

Re: MASECZKI

Postprzez lilka » 13 wrz 2013, o 22:35

Do cery suchej i bardzo suchej świetna jest gotowa maseczka z saszetki - dermika SATYSFAKCJA - różana, mocno odżywcza.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
lilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13 wrz 2013, o 22:31

Re: MASECZKI

Postprzez prorhea89 » 13 wrz 2013, o 23:35

Też strasznie lubię maseczki cynkowe, bardzo dobrze wpływaja na moją cerę
prorhea89
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 sie 2013, o 16:05

Re: MASECZKI

Postprzez Hadassa » 14 wrz 2013, o 13:48

a ja mam słabość do maseczek z avonu, z serii spa

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]