Piegi

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Piegi

Postprzez króliczek8982 » 1 mar 2010, o 22:27

Hej mam kilka piegów na nosie oczywiście kiedyś chciałam ich się pozbyć próbowałam różnych kremów rozjaśniających,ale potem stwierdziłam że gdybym ich się pozbyła to nie byłam bym już tą samą dziewczyną.Zresztą ludzie żyją bez nóg,rąk a ja się przejmuje paroma małymi piegami na nosie :witch
króliczek8982
 

Re: Piegi

Postprzez marta_wiga » 5 mar 2010, o 12:38

Ja jestem rud ai piegów mam bez liku w zasadzie na całym ciele.

Te na twarzy w zimie jak nie ma słońca w zasadzie całkiem bledną, a jak jeszcze nałożę podkład to zupełnie znikają. Ale zbliża się wiosna, wyjdzie slońce i znów się zmienię w biedronkę ;)
marta_wiga
 

Re: Piegi

Postprzez candy201 » 7 mar 2010, o 00:13

Ja jestem brunetką i nie mam piegów, jednak nie ukrywam że parę bym chciała :)
Są moim zdaniem bardzo sexy
candy201
 

Re: Piegi

Postprzez Sharlot » 19 maja 2010, o 22:37

ja mam tzw sloneczne piegi :) czyli wychodza mi na sloneczku:) w zime mam kladka blada skore, a w lato opalona z piegami. Moim zdaniem piegi sa urocze :):)
Sharlot
 

Re: Piegi

Postprzez Lusiek276 » 2 lip 2010, o 21:37

Uważam, że piegi są świetne :) Sama mam trochę i jestem zadowolona. Ponoć piegi odmładzają ;P Ale wiem, że niektórym to przeszkadza. Np. moja znajoma nie lubi swoich piegów i dość długo z nimi walczyła, a teraz prawie jej znikły. U niej na półce widziałam krem z serii wybielającej Flosleku, zwróciłam uwagę, bo sama używam kosmetyków tej marki ;P
Lusiek276
 

Re: Piegi

Postprzez malinka » 6 lip 2010, o 08:05

piegi sa modne:) oryginalne:) wyjatkowe:)
malinka
 

Re: Piegi

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 09:42

A ja uważam, ze piegi dodają urokju. Sama nie mam, ale mam znajomych którzy mają i gdyby pozbyli się ich to myślę, że nie byliby tak atrakcyjni jak sa teraz :) Jeśli tak nas stworzono, to czemuś to musiało służyć.. tak widocznie miało być.. więc po co to zmieniać. :) Trzeba umieć z tym żyć i cieszyć się życiem :)
ninka_niebieska
 

Re: Piegi

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 11:40

Również uważam, że nie ma sensu pozbywać się piegów. Dodają one takiego dziewczęcego uroku, także po co na siłę chcieć je usunąć? Mi się właśnie marzą piegi, a jako brunetka o dość ciemnej karnacji nie mam na to szans ;)
aura
 

Re: Piegi

Postprzez Hania26 » 8 lis 2010, o 16:39

Ja też zgadzam się z dziewczynami-piegi dodają uroku i jeśli nie występują w nadmiarze wyglądają naprawdę bardzo ładnie:) Myślę, że wiele osób może Ci ich zazdrościć :)
Hania26
 

Re: Piegi

Postprzez miszka » 16 gru 2010, o 16:00

Też uważam, że piegi są fajne i dodająuroku - sama mam ich troche;) jak byłam dzieckiem byłam mega piegowata, ale nigdy dla mnie to nie stanowiła problemu:)
miszka
 

Re: Piegi

Postprzez Patrycja K. » 18 gru 2010, o 18:19

Piegi są super. Ja też je mam, ale jak byłam mała dziewczynka to oczywiście jak większość próbowałam się ich pozbyć. Teraz wystarczy przejrzeć klika serwisów o modzie z brzegu żeby zobaczyć, że kobiety czy modelki z piegami są nie dość że ładne to poszukiwane :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Patrycja K.
 

Re: Piegi

Postprzez babyisback » 29 gru 2010, o 16:55

uwielbiam piegi na twarzy, podobają mi się nawet takie na całym ciele, żałuję, że nie mam i że nie mogę sobie sprawić takich :-) od słońca niestety też mi nie wychodzą
babyisback
 

Re: Piegi

Postprzez marzo666 » 31 gru 2010, o 12:32

Ja mam piegi, ale jak nałożę makijaż to już ich nie widać :( a chciałabym mieć wyraźniejsze, uważam, że dziewczyny z piegami są sliczne :)))
marzo666
 

Re: Piegi

Postprzez Patrycja K. » 5 sty 2011, o 15:12

To nie nakładaj podkładu i korzystaj jak najwięcej z naturalnego słońca :)

A najlepsze polskie modelki i tak fotoszopują nawet z małego pieguska
...

i po co? :D


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Patrycja K.
 

Re: Piegi

Postprzez dzo » 20 cze 2011, o 20:02

piegi to moja zmora :? szczególnie teraz gdy lato się zbliża a ich się do słońca robi dwa razy tyle
dzo
 

Re: Piegi

Postprzez eveline » 21 cze 2011, o 15:43

W niektórych przypadkach piegi mają swój urok i ich "ukrywanie" wcale nie jest zawsze wskazane.
eveline
 

Re: Piegi

Postprzez babyisback » 23 cze 2011, o 13:33

dzo napisał(a):piegi to moja zmora :? szczególnie teraz gdy lato się zbliża a ich się do słońca robi dwa razy tyle

Jak nie możesz czegoś pokonać, pokochaj to ;)
babyisback
 

Re: Piegi

Postprzez dzo » 23 cze 2011, o 14:08

babyisback napisał(a):
dzo napisał(a):piegi to moja zmora :? szczególnie teraz gdy lato się zbliża a ich się do słońca robi dwa razy tyle

Jak nie możesz czegoś pokonać, pokochaj to ;)


dobre motto 8-) 8-)
dzo
 

Re: Piegi

Postprzez glamour » 6 lip 2011, o 11:37

No ja do moich piegów już się przyzwyczaiłam :D Strasznie mnie drażnią wówczas gdy wyjdę na słońce ponieważ mam wówczas ich wysyp, ale ogólnie je toleruje :) Podobno dodaja mi uroku :D
glamour
 

Re: Piegi

Postprzez pisska » 7 lip 2011, o 10:43

Piegi dobra sprawa. Nie ma co myśleć o ich usuwaniu bądź maskowaniu ;)
pisska
 

sposób na piegi

Postprzez krante » 11 lip 2011, o 11:09

jaki macie
krante
 

Re: Piegi

Postprzez izunia » 24 lip 2011, o 15:20

Ja też mam piegi, a w dodatku teraz zafarbowałam sobie włosy na rudo:) Na co dzień latem nie używam fluidu i wyglądam rewelacyjnie :) Facetów to kręci:) Jak mam jakiś służbowy wyjazd, to nakładam na nos i wszędzie tam gzie mam piegi korekcyjny puder w kremie Danni i zupełnie ich nie widać.
izunia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]