Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Postprzez mambeczka » 23 wrz 2013, o 01:47

No wlasnie dziewczyny,co ma na mysli ginekolog podczas badania mowiac :prosze dbac o higiene? Wydaje mi sie ze to troche dziwne,no przeciez czesto sie myje,to chyba normalne.Raz na jakis czas zlapie know jakas infekcja tam na dole,ale chyba naleze do kobiet ktore o siebie dbaja.itp.Czy ktoras z was,sie z czyms takim spotkala??
mambeczka
 

Re: Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Postprzez Jamelia » 23 wrz 2013, o 09:06

Nie, nie spotkałam się z taką uwagą. A depilujesz się? Może chodziło o to byś zaczęła się depilować... Nie wiem, co lekarz to inaczej mówi, jedni twierdzą że depilacja nie higieniczna a inni że jak chodzisz z "futrem" to jest wtedy niehigieniczne. Osobiście uznaję wersję bez futra :D

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Postprzez Hadassa » 23 wrz 2013, o 09:09

nie wydaje mi się by chodziło o depilację....
wydaje mi się, że może jednak chodzi o dosłowne zadbanie o higienię...
czyli częstsze mycie i dobranie odpowiednich kosmetyków...
jeżeli często łapiesz infekcje, to jakis tego powód jednak musi być...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Postprzez rozoowa » 23 wrz 2013, o 11:37

Infekcję może jej dostarczać partner, bądź siadanie bezpośrednio na desce klozeteowej w miejscach publicznych..

Jeżeli uznajesz, że dbasz o siebie w odpowiedni sposób.. pamiętaj mycie miejsc intymnych powinno być wykonywane przynajmniej raz dziennie, ale nie można też przesadzać w drugą stronę, bo wiadomo są też dobre bakterie.
A często do niego chodzisz? Pierwszy raz się z tym spotkałaś, że tak powiedział? Może mówi to każdej pacjentce, która łapię infekcję.. jeżeli masz ją też teraz to wiadomo, że dodatkowo uważnie musisz zadbać aby bielizna była czysta, i tam też było czysto, żeby dodatkowo uniemożliwić rozwój bakterii..

Następnym razem po prostu zapytaj co lekarz ma na myśli.. czy zmianę kosmetyków czy częstsze podmywanie się ;)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: Co ma na mysli ginekolog,mowiac..

Postprzez julitka » 23 wrz 2013, o 13:04

Następnym razem sie poprostu zapytaj , tak jest najprośćiej :)

julitka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 23 wrz 2013, o 12:31
Lokalizacja: Wrocław
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Daponte, Google [Bot]