piękne usta

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

piękne usta

Postprzez kika75 » 5 wrz 2010, o 12:20

nowa młodośc okolicy ust taki kosmetyk w swojej sprzedaży ma mary cohr wygładza
zmarszczki i nawilża okolice ust przez co usta są nawilżone a co za tym idzie pięknie wyglądają i zastanawiam się co wy robicie żeby wasze usta były piękne jakie wy macie sposoby ????
kika75
 

Re: piękne usta

Postprzez LadyNolia » 8 wrz 2010, o 12:46

Praca bez ryzyka finansowego, bez uciążliwej umowy, bez szefa, łatwa i przyjemna, bez zobowiązań. Nie ma żadnych wymagań co do wykształcenia, pochodzenia, doświadczenia, wieku, itp. Każdy może ją wykonywać. Zapraszam do zapisu do Klubu Oriflame. Trzeba tylko prezentować katalogi znajomym, zbierać zamówienia i sprzedawać. Zarabia się 30% na każdym produkcie. Jeżeli ktoś nie chce sprzedawać, może kupować kosmetyki tylko na własne potrzeby dla siebie i rodziny.

Każda osoba, która zapisze się u mnie otrzyma:
- aktualny katalog, cennik, ulotki, próbki i kosmetyk GRATIS!

Na każdego nowego Konsultanta czekają prezenty od Oriflame:
-kupony rabatowe wartości 90 zł,
-20 próbek wód toaletowych i kremów za jedyne 2 zł.

Jeżeli jesteś zainteresowana zapraszam Cię na moją stronę www.kasiak.mojeori.pl – tam możesz pobrać darmowe Vademecum, z którego dowiesz się wszystkiego.
LadyNolia
 

Re: piękne usta

Postprzez aura » 14 paź 2010, o 14:05

słyszałam, że na usta bardzo dobrze robią masaże szczoteczką do zębów, usta mają ładniejszy kolor i wydają się pełniejsze..ja kiedyś parę razy zastosowałam to na sobie, ale spektakularnych efektów nie widziałam, ale możliwe, że po prostu za krótko ten zabieg stosowałam
aura
 

Re: piękne usta

Postprzez ninka_niebieska » 25 paź 2010, o 09:11

Szczerze mówiąc, pierwszy raz słyszę o tej szczoteczce do zębów, jako dobrej metodzie na nadanie ustom lepszej barwy i efektu pełności.. ale może warto byłoby wypróbować ;) Do tej pory stosowałam błyszczyki i pomadki nadające efekt większych ust.. (bo niestety moje sa małe.. wąskie) no i również zadowalających efektów nie widziałam.. może połysk optycznie powiększał te usta... ale czy ja wiem...
ninka_niebieska
 

Re: piękne usta

Postprzez Loca » 5 lis 2010, o 13:16

Ja stosowałam ten masaż szczoteczką i rezultaty są bardzo widoczne :) tylko trwało to ponad miesiąc. Według mnie, to jak najbardziej działa! polecam ;-)
Loca
 

Re: piękne usta

Postprzez maKiKi » 16 lis 2010, o 19:01

Firma
Oriflame została założona w Szwecji w 1967 roku. Oriflame to naturalne, szwedzkie kosmetyki. ORIFLAME- to dary natury dla naturalnego piękna. Naszym celem jest zaproponowanie produktu dla każdej kobiety a jego skuteczność ma być widoczna nie w cenie
ale na twarzy.

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
maKiKi
 

Re: piękne usta

Postprzez Paulina13 » 16 lis 2010, o 23:54

dbam o usta w ten sam sposób co moje poprzedniczki, robię masaż szczoteczka bo naprawdę pomaga, czasem używam też cukru. Poza tym rzadko używam kolorowych błyszczyków, przerzuciłam się na pomadki ochronne i wazeliny. Moim ulubieńcem jest teraz czekoladowa wazelina Flosleku, polecam wszystkim fankom czekolady i nie tylko. Na chłodne dni nie ma teraz nic lepszego!
Paulina13
 

Re: piękne usta

Postprzez ela1980 » 18 lis 2010, o 12:59

Według mnie nie ma co przesadzać. Sam błyszczyk wystarcza.
ela1980
 

Re: piękne usta

Postprzez krante » 11 lip 2011, o 11:07

dla mnie to sam błyszczyk szminka lub pomatka wystarcza wazne aby ust nie przesuszac
krante
 

Re: piękne usta

Postprzez adele » 26 lip 2011, o 22:48

Na szczęście medycyna dzisiaj jest na tak zaawansowanym poziomie że wszystkie życzenia dotyczące ust innych partii ciała można zrealizować w sposób prosty i bezpieczny, pamiętając oczywiście o zachowaniu zdrowego rozsądku.;) Obecnie sama przeszłam 3 zabiegi i (usta brzuch i piersi) i jestem bardzo zadowolona z efektów. Oczywiście przed panicznie się bałam ale życie jest tylko jedno więc warto poświęcić się dla piękna i dobrego samopoczucia...
pozdrawiam.
adele
 

Re: piękne usta

Postprzez Maurelia » 2 sie 2011, o 14:15

Ja nakładam na usta miód. Ten słodki sposób potrafi zdziałać wiele szczególnie kiedy mamy wyszuszone, spierzchniete usta.
Maurelia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]