Pochwa

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Pochwa

Postprzez kirsche » 16 cze 2011, o 21:56

Mam od 3 dni upławy i jak się podcieram to mnie boli pochwa. Nie chcę iść do lekarza dopóki nie będzie to bardzo konieczne. Kupiłam tantum rosa i chciałabym spróbować lecz jestem jeszcze dziewicą i nie chcę używać tej pompki. Chodzi mi o zewnętrzny sposób. Mam nalać wody do miseczki z tantum rosa i siedzieć w niej 15 minut czy jakoś inaczej. Proszę o szybką pomoć.
kirsche
 

Re: Pochwa

Postprzez dzo » 17 cze 2011, o 08:53

ale dlaczego nie chcesz iść do lekarza bo nie rozumiem ??
dzo
 

Re: Pochwa

Postprzez Teo » 17 cze 2011, o 16:19

Ja pierdziele... -.- niektórzy to mają pojęcie... Jak się podcierasz to nie boli cię pochwa, bo pochwa jest w środku i żeby jej dotknąć musiałabyś wsadzić sobie palec. Jak cię boli/piecze/swędzi to masz stan zapalny i idź do lekarza. To że jesteś dziewicą nie znaczy, że nie możesz sobie robić irygacji. Mało prawdopodobne, żebyś sobie przerwała błonę, a jeśli nawet to co? Do lekarza idź!!!
Teo
 

Re: Pochwa

Postprzez babel » 18 cze 2011, o 12:50

Dokladnie, musisz iść do lekarza, prawdopodobnie jest to zakażenie grzybicze. Wiem, strasznie to brzmi, ale tak naprawdę każda z kobiet to ma, czy miała, taki już nasz urok, że ciężko się od tego zakażenia naprawdę uwolnić. Jeśli jednak nie jest to zakażenie grzybicze, może byc to coś bardziej poważnego, takze MARSZ do lekarza! Koniecznie!
babel
 

Re: Pochwa

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 21:33

Wiesz co...lepiej nie rób nic na wlasna reke...idz jak najszybciej do lekarza,nie boli,nie ma sie czego wstydzic a dziewice bada sie inaczej.Jesli jestes bardzo mlodziutka to idz z mama koniecznie i wogole powiedz o tym mamie.To sa powazne sprawy.
gosik
 

Re: Pochwa

Postprzez AnnaBabi » 9 lip 2011, o 20:52

lekarze nie gryzą. myślę, że to tego czasu wizytę u ginekologa masz już za sobą. teraz wakacje i często możesz miewać stany zapalne oraz dyskomfort bo jak nie basen to wczasy a i upały też robią swoje. ja profilaktycznie aplikuję takie globulki dopochwowe lactovaginal. tobie też polecam jeśli tak bardzo boisz się lekarzy choć myślę, że nieraz nic nie zastąpi fachowych porad.
AnnaBabi
 

Re: Pochwa

Postprzez alus » 5 sie 2011, o 14:56

Pisze tu bo mam nie typowy problem , od dobrego miesiaca spoznia mi sie okres (ale na 100% nie jestem w ciazy) i mam pytanie czy w tym czasie kiedy okres mi sie spoznia sa dni nie plodne ? czy plodne ?
alus
 

Re: Pochwa

Postprzez Eleganckistyl_pl » 10 sie 2011, o 12:42

alus napisał(a):Pisze tu bo mam nie typowy problem , od dobrego miesiaca spoznia mi sie okres (ale na 100% nie jestem w ciazy) i mam pytanie czy w tym czasie kiedy okres mi sie spoznia sa dni nie plodne ? czy plodne ?

Jak Ci się spóźnia okres, to znaczy że prawdopodobnie owulacja się przesunęła, także nie wiadomo kiedy masz dni płodne. Możesz mieć owulację teraz, bądź miałaś ją już wcześniej, albo dopiero będziesz miała.
Eleganckistyl_pl
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]