czy kosmetyki z zielonej herbaty

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

czy kosmetyki z zielonej herbaty

Postprzez grzmotna » 18 lip 2011, o 13:57

są pomocne na cere tradzikowata wypróbowałyście
grzmotna
 

Re: czy kosmetyki z zielonej herbaty

Postprzez Meduza » 1 sie 2011, o 20:47

Niestety na cele tradzikowata w kosmetykach nie specjalnie działaja - przynajmniej u mnie. Jesli masz problemy z tradzikiem polecam Ci kosmetyki na bazie kwasu salicylowego, nie tylko osuszy powstale krostki ale tez zmniejszy ilosc powstajacych - radze Ci tez wybrac sie do kosmetyczki, nikt tak nie pomoze na tradzik jak dobra kosmetyczka :) a co do zielonej ehrbaty to czytałam ostatnio na stronie klubu miłośników dobrej herbaty ze zielona ma własciwosci oczyszczajace organizm, wiec jeśli do odpowiednich komsetykow bedziesz pic zielona ehrbatke na pewno zauwazysz efekty :)) ale to poczytaj sobie o tym sama najlepiej :) ja zachecam Cie do w.w. klubu masz tam rzetelne informacje i szczegolowo opisane :) dodatkowo mnie zafascynowal scrapbook- aplikacja do obrobki zdjec :) do poprawiania mankamentow urody :))
Meduza
 

Re: czy kosmetyki z zielonej herbaty

Postprzez Hakiruono » 11 sie 2011, o 13:32

Tak zdecydowanie zielona herbata doskonale oczyszcza organizm. Nie tylko doskonale poprawia pracę układu pokarmowego, ale przy regularnym piciu jej wpływ widać również na skórze.
Hakiruono
 

Re: czy kosmetyki z zielonej herbaty

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:17

Zielona herbata jest oczyszczająca w kosmetykach hm... właśnie się zastanawiam czy mam coś na półce z tym dodatkiem. Nie, mam! mam o świetlik z zieloną herbatą. :) Z tym, że to żel do powiek ale też dobry i z herbatą. Na trądzik to jednak to chyba nie bardzo ta zielona herbata.
pomcia
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]