ekspres do kawy

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

ekspres do kawy

Postprzez kika75 » 15 gru 2011, o 12:45

jaki wy używacie ekspres do kawy i dlaczego????ja używam ekspres do kawy moccamaster oprócz tego ze robi pyszną kawę dzięki specjalnemu filtrowi to jeszcze ma właściowości zdrowotne.
kika75
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez Awsomegirl » 27 gru 2011, o 16:17

uważam, że najlepiej jest zainwestować w ekspres ciśnieniowy, przede wszystkim dlatego, że wychodzi z niego najlepsza kawa , jest prosty w użytkowaniu i wygodny, bo najczęściej ma wszytsko w sobie jak młynek, spieniacz mleka i robi bardzo wiele rodzai kaw uważam, że taki byłby bardzo dobry dla Ciebie ...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Awsomegirl
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez Melisa » 20 sty 2012, o 18:31

chce sobie kupić ekspres do kawy, ale nie wiem jaki. Podobno ten na kapsułki beznadziejny? Uzywa ktoś?
Melisa
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez dione » 24 sty 2012, o 16:20

No właśnie lepiej nie kupować ekspresów na kapsułki, bo po pierwsze bardzo drogo Cię one wyniosą, po drugie jeżeli wycofają kapsułki z produkcji, to cały ekspres będziesz mogła wyrzucić do kosza.

Treść moderowana
dione
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez Yagoda » 28 sty 2012, o 14:52

Kika a na czym polegaja zdrowotnewlasciwisci tego ekspresu?!?!?
Yagoda
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez Bulma » 10 lut 2012, o 14:45

Ja sobie nie wyobrażam poranka bez kawy, bez niej mimo że wstałam, to jeszcze się nie obudziłam! A kawa z ekspresu czasem dużo smaczniejsza niż w knajpie! Przejrzyj sobie oferty sklepów internetowych - ja np. polecam magiczną planetę, przynajmniej nie przepłacisz.
Bulma
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 14:29

Re: ekspres do kawy

Postprzez tusia25 » 23 mar 2012, o 10:06

ja mam ekspress do kawy na kapsułki, nie będe już pisać jaki, ale zdecydowanie nie polecam, kawa wcale rewelacyjna nie jest i zawsze jest kłopot gdzie i jakie kapsułki kupić, poza tym wszystko się zmienia i pewnie za jakiś czas już nie bedzie dostępnych na rynku do niego kapsułek
tusia25
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez matiasek21 » 24 mar 2012, o 15:29

Co prawda ja nie pijam regularnie kawy, ale odnośnie ekspresów moja mama ma Indeen Welt i nie narzeka.
matiasek21
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:23

Re: ekspres do kawy

Postprzez pomcia » 27 mar 2012, o 16:29

A ile kaw dziennie pijesz? Zastanawiałam się czy też sobie nie zafundować ale jak obliczyłam, koszty energii, ilość kaw + cena to mi się nie opłacało. :)
pomcia
 

Re: ekspres do kawy

Postprzez olciak87 » 2 sie 2012, o 12:10

Ja polecam ekspresy firmy Saeco - naprawdę dobra jakość i super kawa!

olciak87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 15:13

Re: ekspres do kawy

Postprzez lola4 » 21 sie 2012, o 22:41

A ja dostałam na imieniny od znajomych przelewowy ekspres do kawy i wychodzi bardzo dobra kawa, polecam



treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
lola4
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 9 lip 2012, o 21:05

Re: ekspres do kawy

Postprzez malinka 61 » 13 paź 2013, o 16:49

Polecam ciśnieniowy ekspres do kawy Bosch ,z wbudowanym młynkiem , przetestowałam półautomaty , przelewowe zwykłe, ale ten sobie bardzo chwalę , zapach kawy mielonej na bieżąco to coś wspaniałego , sama radość picia takiej kawy ,

Przy po­dej­mo­waniu de­cyz­ji, nie zważaj na in­nych, kieruj się głosem ser­ca i włas­nym instynktem...

Obrazek
Avatar użytkownika
malinka 61
Kobietka Expert
 
Posty: 4233
Dołączył(a): 3 paź 2013, o 19:25

Re: ekspres do kawy

Postprzez marqiza » 13 paź 2013, o 19:04

sprzęt firmy Bosch jest bardzo dobry, mam pralkę i służy mi bezawaryjnie już kilka lat, co do ekspresu to warto sobie poczytać trochę w tym temacie.

Ostatnio edytowano 29 lis 2013, o 16:32 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Spam.
marqiza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 14 kwi 2013, o 17:11
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników