potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez nataliaaaaa » 13 lis 2010, o 16:49

Witam...
mam dosyć niecodzienny problem i trudno mi o tym z kimkolwiek rozmawiać.
Chodzi o miejsca intymne, otóż moje wargi są bardzą rozciągnięte... wiszą....
Myślałam, że to może miec jakis związek z tym, że jeżdże konno. Ale sam fakt, że to ohydnie wygląda mnie przeraża... przez to boje się stosunku z chłopakiem...
z góry dziekuje za pomoc
nataliaaaaa
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez Cukiereczek19 » 17 lis 2010, o 19:53

Niektóre kobiety mają taki typ warg zwane są motylkami...
Jeśli bardzo przeszkadzają Ci to możesz je skorygować, szczerze to faceci niektórzy lubieją takie wargi sromowe więc chyba nie masz się czym obawiać ;)
Cukiereczek19
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez miszka » 19 lis 2010, o 16:21

jest coś takiego zwanego waginoplastyką (chyba tak sie to nazywa) polega na modelowaniu warg. Ale pomyśl sama, że pozbawiając się tej częsci racisz wiele zakonczen nerwowych, które mogą dać Ci wiele przyjemności ;)
miszka
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez Bielizna-Anna » 31 gru 2010, o 01:01

Jedyne co mogę Ci doradzić,to abyś udała się na konsultację do ginekologa,zrób to jak najszybciej,bo jeśli coś jest nie tak,to trzeba to zbadać.
Bielizna-Anna
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez mis11 » 1 lut 2011, o 23:01

Wyluzuj, faceci az tak bardzo nie zwracają uwagi na wielkość warg mniejszych. Mezczyzni jesli chodzi o wielkości mają większe problemy od kobiet ;-)
mis11
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez ABCbielizny » 11 lut 2011, o 12:08

Dokładnie tak, oni zwracają uwagę na inne szczegóły, rzadko kiedy przejmują się wargami. Możesz oczywiście udać się do ginekologa i zapytać czy jest to normalne i czy nie masz się czego obawiać. Facet zaakceptuje Cię taką jaką jesteś.
ABCbielizny
 

Re: potrzebuje porady... TO WAŻNE !

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 22:42

Różne kobiety mają różne wargi. Moje też należą do tych bardziej wystających, ale nie przejmuję się tym, bo te okolice nie są na pokaz mody, tylko do przyjemności, zapłodnienia i oddawania moczu ; ) .
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników