Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Postprzez Malamix » 18 cze 2013, o 01:43

Na roznych forach juz pisalam ale nikt jakos nie chce mi pomoc ani nic powiedziec.
USG,cytologia,setki badan krwi.Nie wiem juz co myslec...
Nie mam miesiaczki juz od 9 miesiecy,tzn od 2 mam ale wywolana luteina,bralam tabletki antykoncepcyjne przez 1.5r, zanim zaczelam brac luteine mialam robione USG,cytologie (wszystko wyglada wporzadku) oraz badania krwi na hormony,cukrzyce itp. Wyniki dostalam dzis..WSZYSTKO W NORMIE.
Dlaczego wiec tak dlugo nie mam miesiaczki? co moze byc ze mna nie tak?

Niby powinnam sie cieszyc,ale dreczy mnie fakt ze nie miesiaczkuje,jak normalna zdrowa kobieta.Kiedys miesiaczki mialam jak w zegarku,nawet podczas brania antykoncpepcji.
Malamix
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 cze 2013, o 01:41

Re: Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Postprzez bzusia » 18 cze 2013, o 07:47

Jeżeli żadna z nas nie jest lekarzem ginekologiem, to chyba nie udzielimy Ci odpowiedzi na Twoje wątpliwości. A co mówi Twój lekarz? Jak tłumaczy to, że badania są w normie a miesiączki nie ma?
Avatar użytkownika
bzusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 15:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Postprzez paula » 18 cze 2013, o 18:42

Dopóki nie pójdziesz do ginekologa, to nie dowiesz się co Ci jest.
Ja też ok. 1,5 roku zażywałam tabletki ale po ich rzuceniu (bez konsultacji z lekarzem) czułam się bdb, a na dodatek mój okres się unormował.
Więc musisz iść do lekarza, my Ci za bardzo nie pomożemy
paula
 

Re: Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Postprzez gosia26 » 28 cze 2013, o 11:15

nikt nie będzie w stanie udzielić odp na o pytanie... jest wiele czynników, które wpływają na spóźniający się okres, bądź prawie całkowity zanik... niestety w tej sytuacji tylko lekarz jest w stanie odpowiedzieć na to pytanie i to pewnie też po wielu badaniach...

gosia26
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 8 sie 2012, o 09:00

Re: Potrzebuje rady,to pilne...Problemy po antykoncepcji.

Postprzez dobrarada » 28 cze 2013, o 20:08

Moze przekwitłaś? Ile masz lat?
dobrarada
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Daponte