Powiększanie piersi tabletkami

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Cesme » 22 maja 2023, o 10:43

Pytanie głównie do dziewczyn, które takie tabletk ibrały. Czy jest możliwość powiekszenia bistu tabletkami? I czy one mają w składzie może hormony? Niestety ale do porodu i do karmienia miałam naprawdę fajny biust C,a obecnie jest A i wygląda jak dwa puste worki :( Mam bliźniaki, karmiłam wiele miesięcy .
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Allie » 22 maja 2023, o 11:02

Jest wiele sposobów na powiększenie. Stosuje się masaże i ćwiczenia,ale z wszystkich nieiwazyjnych to chyba właśnie tabletki są najbardziej skuteczne i trwałe. Oczywiście jeśli wybierzesz jakieś porządne a nie jakieś tanie placebo z allegro. A i nie licz, że biust z A powiekszy Ci się do C ponieważ to zbyt dużo. B możesz jeszcze zyskać.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Cesme » 22 maja 2023, o 11:59

Nie mam takich nadziei ale zależy mi na tym aby biust chociaż trochę poprawił swój wygląd bo nie jest dobrze :( Serum mam, kupiłam sobie te z esotiqa ale po miesiącu nie ma efektu.No może trochę gładsza skóra. Ty brałaś jakieś tabletki?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Allie » 22 maja 2023, o 12:43

Tak, perfect bust. Przez 3 miesiące ( jedno opakowanie miesięcznie) Plus dodatkowo masaż i ich serum, które jest bardzo fajne swoją drogą. Biust powiększył się o 1 rozmiar, jędrniejszy. Początkowo nie chciałam w to uwierzyć i przypisywałam to tabletkom anty jakie brałam w tym czasie ale jednak potem uwierzyłam że to jednak te tabletki powiększające bo koleżanka moja tez brała je. I miała taki sam efekt.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Cesme » 24 maja 2023, o 08:21

A biust znowu nie traci objętości jak przestajesz brać?
Cesme
Miła Kobietka
 
Posty: 75
Dołączył(a): 3 maja 2021, o 07:47

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Allie » 24 maja 2023, o 08:32

Nie, jest taki jaki był. Zresztą najlepiej jest na sobie wypróbować. Wcześniej przed zakupem perfect bust czytałam opinie na forach i są zarówno pozytywne i negatywne. Widzą, że na każdego to działa inaczej.
Allie
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 23 sie 2019, o 11:16

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez miniak » 27 maja 2023, o 23:48

Jak chcesz na prawde powiekszyć biust żeby wygladał naturalnie polecam dr Dorote Żukowską. Kuzynka u niej powiekszała biust w łódzkiej klinice Dermed
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Powiększanie piersi tabletkami

Postprzez Keyes45 » 19 cze 2023, o 12:22

najlepsze jakie możesz kupić w Polsce - sprowadzają to tabletki Breastfem albo poszukaj jakiś specyfików z USA. Tam mają dobre
Keyes45
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 19 cze 2023, o 12:05
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]