powiększanie ust wasze opinie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez dominika10 » 1 cze 2022, o 14:24

Ja byłam na wypełnianiu ust w Esderm i jestem bardzo zadowolona z efektów, widać że pracują tam sami profesjonaliści.
dominika10
Extra Kobietka
 
Posty: 291
Dołączył(a): 25 lis 2020, o 01:54

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 11 lip 2022, o 19:52

Słyszałyście może o Magicznej Klinice? Mają swoje oddziały praktycznie w każdym mieście w Polsce, więc każda znajdzie swój punkt. Ja planuję wybrać się w Szczenicie na modelowanie ust właśnie. Oni wykorzystują kwas hialuronowy, który jest bezpieczny. Zabieg nie jest bolesny, a można go powtarzać wielokrotnie, jeśli zależy Wam na imponującym efekcie.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez misia42 » 11 lip 2022, o 21:48

Według mnie powiększone usta nie wyglądają dobrze, delikatne powiększenie jeszcze jest ok ale jak sie widzi te kobiety na instagramie to mnie odraża jak kobieta wygląda jak glonojad
misia42
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lip 2022, o 19:11

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 13 lip 2022, o 20:24

Trudno się z Tobą nie zgodzić, bo w przypadku wypełniania ust łatwo można przesadzić. Dlatego najlepszym sposobem będzie kwas hialuronowy. Efekt jest odwracalny, a jeśli chcesz tylko delikatnie wymodelować usta, to wystarczy jedna sesja, ale zabieg i tak warto powtarzać średnio co 6 miesięcy.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez KarolinaOchmann » 15 lip 2022, o 16:31

Wszystko jest dla ludzi. Ważne by robić to z umiarem. Poza tym trzeba korzystać ze sprawdzonych gabinetów, gdzie pracuje się na sprawdzonych kwasach HA jak Restylane Kysse, Juvederm czy Filorga.
KarolinaOchmann
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 mar 2022, o 12:13

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 19 lip 2022, o 17:15

Aż tak dobrze się nie znam na markach, ale wiem, że zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym jest bezpieczny. Praktycznie każdą z nas może się na niego zdecydować, bo to naturalny kwas. Wykonują też korektę nosa, też kwasem. Myślę nad tym zabiegiem, bo wygląda on obiecująco.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez erna56 » 21 lip 2022, o 06:10

Ja akurat samego zabiegu korekty nosa nie miałam, ale wiem, że też wykorzystują kwas hialuronowy. W tym wypadku wygląda to podobnie, co przy modelowaniu ust. Efekt jest odwracalny, a jeśli ma się utrzymać dłużej, to trzeba go co jakiś czas powtarzać. Jeśli się na niego zdecydujesz, to daj znać. Mogę Ci dać namiar na specjalistę z Magicznej Kliniki, u którego robiłam zabieg.
erna56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lip 2022, o 06:09

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez OdyliaRot » 21 lip 2022, o 15:44

Jak serio trzeba powiększyc usta, bo wąskie i brzydkie to tak,
OdyliaRot
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 22 mar 2022, o 11:45

Re: powiększanie ust wasze opinie

Postprzez karin83 » 22 lip 2022, o 13:14

A co możesz mi powiedzieć na temat kwasu? Czy rzeczywiście będę miała pełne usta po jednym zabiegu czy dwóch? Jeśli chodzi o korektę nosa, to też trzeba zabieg powtarzać? Sama już nie wiem, na co się zdecydować. Może po Twoich poradach zdecyduję się na wizytę u nich.
karin83
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 4 lut 2021, o 18:59
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron