Poznać grzeszną ale mądrą

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Poznać grzeszną ale mądrą

Postprzez olek » 4 sie 2019, o 12:52

Witam,
Kobietą nie jestem ale mam nadzieję nikt nie rzuci się na mnie z pięściami z tego powodu.
Kilka ostatnich lat poznawałem różne kobiety, starałem się zrozumieć, gdzie leży dla mnie złoty środek. Z tym stwierdziłem że chcę poznać kobietę, nie z czysta kartą, a która już przeszła wypróbowanie i się nauczyła życiu z partnerem. Chodzi mi głównie o a) dojrzałości umysłowej, czego obecnie często brakuje, niezależnie od płci i wieku, i b) wykonaniu roboty nad sobą gdyż „zajętoholizm” uważam brakiem adaptacji do życia z kolejnym partnerem.
Jestem pragmatycznym, naturalnie śmiałym mężczyzną 33 lat, z dawką empatii, wciąż odkrywającym nowe możliwości, ale naiwne porady ‘poznać kobietę można nawet w poczekalni do dentysty’ szybko rozbijają się o rzeczywistość, ewentualnie jak wszystkie stereotypy. Bądźmy szczerzy, jak często bywacie u dentysty i spotykacie tam fajnych facetów? No i oczekiwanie zabiegu jeszcze nigdy nie sprzyjało wyluzowanej rozmowie :)
Gdy zrozumiałem czego chcę, nie wiem gdzie mogę taką znaleźć. Właśnie o to chodzi że może lepiej zapytać samych kobiet :)
Więc czy możecie zdradzić gdzie zazwyczaj spędzają czas doświadczone koleżanki co szukają zgody w związku? :)
olek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 4 sie 2019, o 11:26
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron